Jaguar E-PACE Headlight Design.

EXTERIÉR

Jaguar E‑PACE se vyznačuje odhodlaným sportovním vzhledem. Výrazná voštinová mřížka masky chladiče je orámována LED světlomety s charakteristickými LED světly ve tvaru písmene „J“.

Při pohledu z boku se ladná linie střechy modelu E‑PACE prolíná se spoilerem nad ostře zkoseným zadním oknem. Sportovní charakter modelu E‑PACE podtrhují na přání dodávaná 21” kola z lehké slitiny*. V noci propůjčují koncová LED světla zadní části vozu osobitý vzhled.

Grey Jaguar E-PACE Exterior Design.
White Jaguar E-PACE R-Dynamic Exterior Design.

SPECIÁLNÍ EDICE

E-PACE Chequered Flag Model Exterior Design.

NOVÝ E‑PACE CHEQUERED FLAG

Nové pojetí. E‑PACE Chequered Flag se může pochlubit stylem karoserie R‑Dynamic, 19“ koly z lehké slitiny v provedení Satin Dark Grey a paketem Black Design Pack, které dokonale odrážejí sportovní charakter řady E‑PACE. Vzhled doplňuje nápis Chequered Flag na krytech bočních ventilačních otvorů.

CHARAKTERISTICKÉ PRVKY VÝBAVY

 • View of E-PACE Panoramic Roof from rear seats.

  PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

  Vyberte si pevné panoramatické skleněné střešní okno dodávané na přání, které zaplaví interiér vašeho vozu E‑PACE světlem a umocní dojem vzdušného prostoru. Zajistí spojení s vnějším prostředím a všem cestujícím poskytne skvělý výhled na oblohu.

 • Close up of E-PACE Headlights.

  LED SVĚTLOMETY

  E‑PACE je kompletně vybaven vnějším LED osvětlením, takže je na silnici nepřehlédnutelný. LED světla díky své konstrukci vydrží po celou dobu životnosti vozidla a jsou hospodárnější, neboť spotřebují méně energie. Na přání dodávané Matrix LED světlomety zahrnují LED signaturu, adaptivní tlumená světla a přední a zadní animované ukazatele směru. Společně s LED světlomety či LED světlomety s LED signaturou se na přání dodávají také zadní animované ukazatele směru, které zkracují dobu, za kterou jsou ostatní účastníci silničního provozu schopni rozpoznat zamýšlený směr jízdy.

 • Close up of E-PACE Wheel design.

  21" KOLA*

  K dispozici je řada kol, která dále zvýrazní sportovní charakter modelu E‑PACE. Vyberte si ze široké nabídky moderních a dynamických designů ve velikostech až do 21". Dostupnost závisí na zvolené motorizaci.

První kompaktní SUV značky Jaguar nabízí jedinečnou kombinaci atraktivního vzhledu, agility a dynamického zážitku z jízdy. Vytvořte si svůj jedinečný E‑PACE pomocí našeho konfigurátoru.

*Pouze v kombinaci s na přání dodávaným systémem Adaptive Dynamics (adaptivní podvozek).