Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

EXTERIÉR

Jaguar E‑PACE se vyznačuje odhodlaným sportovním vzhledem. Výrazná voštinová mřížka masky chladiče je orámována LED světlomety s charakteristickými LED světly ve tvaru písmene „J“.

Play Video

Vozidla ve videích na těchto webových stránkách nemusí přesně znázorňovat aktuální vylepšení a modernizace. Některé popsané funkce se mohou lišit v závislosti na zvolené motorizaci. Informace o nejnovějších specifikacích vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.

Při pohledu z boku se ladná linie střechy modelu E‑PACE prolíná se spoilerem nad ostře zkoseným zadním oknem. Sportovní charakter modelu E‑PACE podtrhují na přání dodávaná 21” kola z lehké slitiny*. V noci propůjčují koncová LED světla zadní části vozu osobitý vzhled.

Jaguar Grey E PACE Model

E‑PACE

E-PACE klade důraz na moderní pojetí luxusu.

Jaguar E PACE R-Dynamic Exterior

E‑PACE R‑DYNAMIC

Odvážný a asertivní vzhled s nezaměnitelným sportovním stylem exteriéru i interiéru.

Jaguar E PACE optional fixed panoramic glass roof

PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

Vyberte si pevné panoramatické skleněné střešní okno dodávané na přání, které zaplaví interiér vašeho vozu E‑PACE světlem a umocní dojem vzdušného prostoru. Zajistí spojení s vnějším prostředím a všem cestujícím poskytne skvělý výhled na oblohu.

Jaguar E PACE all round exterior LED lighting

LED SVĚTLOMETY

E-PACE je kompletně vybaven vnějším LED osvětlením, takže je na silnici nepřehlédnutelný. LED světla díky své konstrukci vydrží po celou dobu životnosti vozidla a jsou hospodárnější, neboť spotřebují méně energie. Na přání dodávané Matrix LED světlomety zahrnují LED signaturu, adaptivní tlumená světla a přední a zadní animované ukazatele směru. Společně s LED světlomety či LED světlomety s LED signaturou se na přání dodávají také zadní animované ukazatele směru, které zkracují dobu, za kterou jsou ostatní účastníci silničního provozu schopni rozpoznat zamýšlený směr jízdy.

E PACE contemporary and dynamic Wheel designs

21" KOLA*

K dispozici je řada kol, která dále zvýrazní sportovní charakter modelu E-PACE. Vyberte si ze široké nabídky moderních a dynamických designů ve velikostech až do 21". Dostupnost závisí na zvolené motorizaci.

První kompaktní SUV značky Jaguar nabízí jedinečnou kombinaci atraktivního vzhledu, agility a dynamického zážitku z jízdy. Vytvořte si svůj jedinečný E‑PACE pomocí našeho konfigurátoru.

* Pouze v kombinaci s na přání dodávaným systémem Adaptive Dynamics (adaptivní podvozek).