Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

BUĎTE MEZI PRVNÍMI, KTEŘÍ VE FRANKFURTU SPATŘÍ NOVÝ E-PACE

Nový Jaguar E-PACE, naše vůbec první kompaktní SUV, se letos v září na Frankfurtském autosalonu poprvé představí široké veřejnosti. Členství v klubu E-PACE Circle Vám může přinést výhru v podobě vzrušující VIP cesty pro dvě osoby do Frankfurtu, kde se jako jedni z prvních setkáte s novým modelem E-PACE.

JAGUAR E-PACE CIRCLE

Inspirativní design. Vzrušující požitek z jízdy. Zaregistrujte se ještě dnes a zařaďte se mezi první, kteří na vlastní oči spatří a na vlastní kůži zažijí nový Jaguar E-PACE.

SEZNAMTE SE S NOVÝM MODELEM JAGUAR E-PACE VE FRANKFURTU

Nový Jaguar E-PACE už číhá za rohem. Naše vůbec první kompaktní SUV se široké veřejnosti představí letos v září v působivých kulisách 67. Frankfurtského autosalonu. Se značkou Jaguar teď máte příležitost vyhrát VIP cestu pro dvě osoby do Frankfurtu, kde nový model spatříte dlouho před jeho oficiálním uvedením na trh.

Dvoudenní program (11.–12. září 2017) zahrnuje stylovou recepci a večeři v Paláci Thurn-Taxisů, kde se hosté zařadí mezi první, kteří na vlastní oči spatří nový E-PACE, a zároveň se dozvědí řadu zajímavostí od jednoho z designérů značky Jaguar. Součástí balíčku je samozřejmé také úterní vstup na Frankfurtský autosalon ve společnosti průvodce, zpáteční letenka a ubytování ve frankfurtském hotelu 25hours Hotel The Goldman.

Připojte se a získejte příležitost být součástí zážitku, který si za peníze prostě nekoupíte.

ZÚČASTNIT SE SOUTĚŽE

Play Video

NOVÝ JAGUAR E-PACE SE SVĚTU PŘEDSTAVIL REKORDNÍM SKOKEM

NOVÝ JAGUAR E-PACE SKOČIL ROVNOU
DO KNIHY REKORDŮ

Nový Jaguar E-PACE se během své světové premiéry zapsal do Guinnessovy knihy rekordů. Kompaktní a výkonné SUV uchvátilo skokem dlouhým 15,3 m s efektní vývrtkou o 270 stupňů. Připojte se k platformě E-PACE Circle a nenechte si ujít horké novinky, další vzrušující příběhy a speciální nabídky.