Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

VÝBAVA NA PŘÁNÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ JAGUAR

Díky široké nabídce prvků výbavy na přání a příslušenství Jaguar si můžete vytvořit jedinečný a nezaměnitelný E‑PACE. A bude jen váš.

E PACE exceptional collection of options and Jaguar Gear

Má váš vůz E‑PACE správnou výbavu? Můžete si vybrat z široké nabídky prvků výbavy na přání a příslušenství Jaguar, které dovrší vzhled vašeho vozu. V nabídce najdete vše od specializovaných úložných řešení a prémiových kobercových rohoží po precizně vyrobená kola z lehké slitiny a sportovní příslušenství pro exteriér.

PAKETY VÝBAVY NA PŘÁNÍ PRO EXTERIÉR

Jaguar E PACE Gloss Black grille side vents and window surrounds

BLACK PACK

Na přání dodávaný paket Black Pack zajistí vašemu vozu dramatičtější vzhled. Obsahuje leskle černou masku chladiče, kryty bočních ventilačních otvorů a okenní lišty.

BLACK PACK

Na přání dodávaný paket Black Pack zajistí vašemu vozu dramatičtější vzhled. Obsahuje leskle černou masku chladiče, kryty bočních ventilačních otvorů a okenní lišty.

PAKETY VÝBAVY NA PŘÁNÍ PRO INTERIÉR

Jaguar E PACE add warmth to winter with heated steering wheel windscreen washer jets

COLD CLIMATE PACK

Dopřejte si v zimě větší komfort prostřednictvím paketu Cold Climate Pack dodávaného na přání. Paket zahrnuje vyhřívané trysky ostřikovačů, vyhřívané čelní sklo a vyhřívaný volant obšitý kůží Soft Grain.

VYBERTE SI PŘÍSLUŠENSTVÍ JAGUAR GEAR

White E PACE driving whilst towing a jet ski on road next to beach

Dodejte svému vozu E‑PACE osobitý styl. Najděte příslušenství odpovídající vašemu životnímu stylu.

PEVNÉ BOČNÍ NÁŠLAPY

Pevné boční nášlapy usnadňují nejen nastupování a vystupování, ale zlepšují i přístup ke střeše vozu. Logo Jaguar, lesklé vnější hrany z ušlechtilé oceli a protiskluzová úprava z pryže dotváří vnější design vozidla.

BOČNÍ OCHRANNÉ RÁMY

Boční ochranné rámy z leštěné ušlechtilé oceli dotváří vnější vzhled vozidla.

KRYTY BOČNÍCH VENTILAČNÍCH OTVORŮ Z UHLÍKOVÉHO KOMPOZITU

Kryty bočních ventilačních otvorů z vysoce kvalitního uhlíkového kompozitu vytvářejí vzhled inspirovaný světem motoristického sportu.

INDIVIDUÁLNĚ PŘIZPŮSOBENÉ OSVĚTLENÉ PRAHOVÉ LIŠTY

Elegantní prahové lišty z ušlechtilé oceli se rozvítí, když otevřete dveře na straně řidiče nebo spolujezdce vpředu. Jsou podsvíceny měkkým fosforově modrým světlem. Zákazníci si mohou zvolit vlastní jednobarevný nápis z řady nabízených druhů písem.

SPORTOVNÍ PEDÁLY

Sada krytů z ušlechtilé oceli a pryže se bezpečně instaluje na stávající pedály a dodá jim moderní sportovní vzhled.

PRÉMIOVÉ KOBERCOVÉ ROHOŽE

Luxusní přední kobercové rohože na míru,
s hustotou vlasu 2 050 g/m2 s reliéfním logem Jaguar a lemováním z nubukové kůže. Prémiové rohože dokonale dotvářejí atraktivní vzhled interiéru.

PET PACK

Dopřejte svým čtyřnohým přátelům pohodlí a bezpečí. Dělicí přepážka v celé výšce interiéru poskytuje cestujícím soukromí. Vodotěsná vana nebo odolná pryžová rohož chrání zavazadlový prostor vozidla.

PŘÍČNÍKY (VYŽADUJÍ PODÉLNÉ STŘEŠNÍ NOSIČE)

Na příčníky lze upevnit celou řadu střešních nosičů. Příčníky pro model E‑PACE se instalují na původní podélné střešní nosiče a disponují novým mechanismem upevnění, který nevyžaduje použití nářadí.

STŘEŠNÍ NOSIČ JÍZDNÍCH KOL

Uzamykatelný nosič jízdních kol se snadnou montáží na střechu. Každý stojan pojme jedno jízdní kolo. Na nosič lze namontovat maximálně tři stojany.

SPORTOVNÍ STŘEŠNÍ BOX

Prostorný uzamykatelný střešní box o objemu 320 litrů na sportovní vybavení. Rozměry: 2 060 x 840 x 340 mm.

CLICK AND GO

Tento všestranný systém se instaluje na zadní stranu hlavových opěrek předních sedadel. Odnímatelný držák na tablet zajistí zábavu na zadních sedadlech a lze ho snadno nastavit v různých úhlech.

CLICK AND HANG

Odnímatelné ramínko na šaty je praktickým řešením pro pohodlné odložení saka nebo obleku. Je rovněž vybaveno háčkem k zavěšení mimo vůz.

CLICK AND PLAY

Vyjímatelný držák tabletu, který se dodává pro různé tablety. Dá se snadno umístit do různých poloh pro pohodlí a zábavu cestujících na zadních sedadlech.

DOKOVACÍ STANICE PRO PŘIPOJENÍ A NABÍJENÍ TELEFONU IPHONE

Dokovací stanice pro připojení a nabíjení telefonu iPhone využívá prostor držáku na nápoje ve středové konzole a je navržena tak, aby umožňovala dobrý výhled na telefon* při nabíjení. Během připojení jsou média uložená v telefonu iPhone dostupná v integrovaném informačním a zábavním systému a telefon lze přes tento systém ovládat.

* Určeno pro zařízení iPhone 5, 5c, 5s, 6, 6s, SE a 7. Nelze použít s modely 6 Plus a 7 Plus.

První kompaktní SUV značky Jaguar nabízí jedinečnou kombinaci atraktivního vzhledu, agility a dynamického zážitku z jízdy. Vytvořte si svůj jedinečný E‑PACE pomocí našeho konfigurátoru.