White E-PACE mounted with roof bars accessory driven along road by the beach.

VÝBAVA NA PŘÁNÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ JAGUAR

Díky široké nabídce prvků výbavy na přání a příslušenství Jaguar si můžete vytvořit jedinečný a nezaměnitelný E‑PACE. A bude jen váš.

Má váš vůz E‑PACE správnou výbavu? Můžete si vybrat z široké nabídky prvků výbavy na přání a příslušenství Jaguar, které dovrší vzhled vašeho vozu. V nabídce najdete vše od specializovaných úložných řešení a prémiových kobercových rohoží po precizně vyrobená kola z lehké slitiny a sportovní příslušenství pro exteriér.

PAKETY VÝBAVY NA PŘÁNÍ PRO EXTERIÉR

Na přání dodávaný paket Black Pack zajistí vašemu vozu dramatičtější vzhled. Obsahuje leskle černou masku chladiče, kryty bočních ventilačních otvorů a okenní lišty.

E-PACE Exterior Design with Black Pack.

PAKETY VÝBAVY NA PŘÁNÍ PRO INTERIÉR

Dopřejte si v zimě větší komfort prostřednictvím paketu Cold Climate Pack dodávaného na přání. Paket zahrnuje vyhřívané trysky ostřikovačů, vyhřívané čelní sklo a vyhřívaný volant obšitý kůží Soft Grain.

Close up of E-PACE Steering Wheel.

VYBERTE SI PŘÍSLUŠENSTVÍ JAGUAR GEAR

Dodejte svému vozu E‑PACE osobitý styl. Najděte příslušenství odpovídající vašemu životnímu stylu.

 • Fixed Side Steps.

  PEVNÉ BOČNÍ NÁŠLAPY

  Pevné boční nášlapy usnadňují nejen nastupování a vystupování, ale zlepšují i přístup ke střeše vozu. Logo Jaguar, lesklé vnější hrany z ušlechtilé nerezové oceli a protiskluzová úprava z pryže dotváří vnější design vozidla.

 • E-PACE Bright Side Tubes.

  BOČNÍ OCHRANNÉ RÁMY

  Boční ochranné rámy z leštěné nerezové oceli dotváří vnější vzhled vozidla.

 • E-PACE Carbon Fibre Side Vents.

  KRYTY BOČNÍCH VENTILAČNÍCH OTVORŮ Z UHLÍKOVÉHO KOMPOZITU

  Kryty bočních ventilačních otvorů z vysoce kvalitního uhlíkového kompozitu vytvářejí vzhled inspirovaný světem motoristického sportu.

 • Illuminated Personalised Treadplates.

  INDIVIDUÁLNĚ PŘIZPŮSOBENÉ OSVĚTLENÉ PRAHOVÉ LIŠTY

  Elegantní prahové lišty z ušlechtilé oceli pro přední dveře na straně řidiče nebo spolujezdce. Rozsvítí se po otevření dveří řidiče nebo spolujezdce. Jsou podsvíceny měkkým fosforově modrým světlem. Pro interiér v odstínu Ebony.

 • E-PACE Sports Pedals.

  SPORTOVNÍ PEDÁLY

  Sada krytů z ušlechtilé oceli a pryže se bezpečně instaluje na stávající pedály a dodá jim moderní sportovní vzhled.

 • Luxury Carpet Mats.

  PRÉMIOVÉ KOBERCOVÉ ROHOŽE

  Luxusní přední kobercové rohože na míru, s hustotou vlasu 2 050 g/m2 s reliéfním logem Jaguar a lemováním z nubukové kůže. Prémiové rohože dokonale dotvářejí atraktivní vzhled interiéru.

 • Pet Pack.

  PET LOADSPACE PROTECTION PACK

  Paket obsahuje prvky výbavy, které poskytují skvělou ochranu zavazadlového prostoru a usnadňují jeho čištění po řádění vlhkých a zablácených tlapek vašeho čtyřnohého miláčka. Kombinace prošívané vložky do zavazadlového prostoru, mříže zavazadlového prostoru v celé výšce interiéru, přenosného mycího systému a misky na vodu s ochranou proti rozlití. Dokonalé řešení pro všechny, kdo v zavazadlovém prostoru převážejí psy a jiná zvířata.

 • Roof Cross Bars.

  PŘÍČNÍKY (VYŽADUJÍ PODÉLNÉ STŘEŠNÍ NOSIČE)

  Na příčníky lze upevnit celou řadu střešních nosičů. Příčníky pro model E‑PACE se instalují na původní podélné střešní nosiče a disponují novým mechanismem upevnění, který nevyžaduje použití nářadí.

 • Roof Mounted Cycle Carrier.

  STŘEŠNÍ NOSIČ JÍZDNÍCH KOL

  Uzamykatelný nosič jízdních kol se snadnou montáží na střechu. Každý stojan pojme jedno jízdní kolo. Na nosič lze namontovat maximálně tři stojany.

 • Roof Luggage Box.

  STŘEŠNÍ BOX NA ZAVAZADLA

  Prostorný uzamykatelný střešní box o objemu 410 litrů. Rozměry 175 x 82 x 45 cm. Maximální nosnost příslušenství činí 75 kg.

 • Click and Go Accessory.

  CLICK AND GO

  Tento všestranný systém se instaluje na zadní stranu hlavových opěrek předních sedadel. Odnímatelný držák na tablet zajistí zábavu na zadních sedadlech a lze ho snadno nastavit v různých úhlech.

 • Click and Hang Accessory.

  CLICK AND HANG

  Odnímatelné ramínko na šaty je praktickým řešením pro pohodlné odložení saka nebo obleku. Je rovněž vybaveno háčkem k zavěšení mimo vůz.

 • Click and Play Accessory.

  CLICK AND PLAY

  Vyjímatelný držák tabletu, který se dodává pro různé tablety. Dá se snadno umístit do různých poloh pro pohodlí a zábavu cestujících na zadních sedadlech.

 • Click and Hook Accessory.

  CLICK AND HOOK

  Příslušenství Click and Hook je součástí řady Click and Go. Tento univerzální háček představuje doplňkové úložné závěsné řešení, zejména pro kabelky nebo nákupní tašky. K montáži je nezbytný základní díl Click and Go.

První kompaktní SUV značky Jaguar nabízí jedinečnou kombinaci atraktivního vzhledu, agility a dynamického zážitku z jízdy. Vytvořte si svůj jedinečný E‑PACE pomocí našeho konfigurátoru.