TÝMOVÁ PRÁCE JE PRÁCE SNŮ

 • VIESSMANN

  Svět prochází proměnou související se změnami klimatu. Při tvorbě prostředí pro budoucí generace prosazujeme přístup co nejefektivnějšího využívání stávajících zdrojů, přičemž nepřetržitě pracujeme na inovativních řešeních. Jako přední mezinárodní výrobce topných a chladicích systémů, energetických stanic vyrábějících elektřinu pro domácnosti, elektromobily a uspokojující stále větší poptávku po energii jsme hrdým partnerem týmu Formule E Jaguar Racing.

 • GKN AUTOMOTIVE

  Společnost GKN Automotive je partnerem pro integraci kompletních hnacích systémů výrobců originálního vybavení z celého světa. Je rovněž jediným dodavatelem zcela zaměřeným na navrhování, výrobu, integraci a optimalizaci technologií tradičního hnacího ústrojí, pohonu všech kol a elektrického pohonu. Společnost GKN Automotive zaujímá díky bohatým zkušenostem s pohonem všech kol a jednotkou eDrive přední postavení v oblasti moderních elektrifikačních technologií a svými špičkovými službami pomáhá zákazníkům po celém světě. Tým Jaguar Racing je ideálním partnerem, neboť na závodní trati využíváme znalosti z oblasti elektrifikace, abychom urychlili vývoj nové generace elektrických pohonných jednotek.

 • CASTROL

  Castrol, přední světový výrobce maziv, se pyšní impozantní historií na poli inovací. Nadšení pro výkon, společně s filozofií partnerské spolupráce, umožnilo společnosti Castrol vyvinout produkty, které jsou základem řady technologických řešení využívaných na zemi, ve vzduchu, na moři či ve vesmíru.

  Přechod na elektrifikaci nás inspiroval k vytvoření a uvedení řady kapalin navržených a testovaných pro elektrická vozidla. Společnost Castrol pravidelně spojuje své síly s průkopnickými partnery, kteří ji posouvají ještě dál. Partnerství s týmem Formule E Jaguar Racing společnosti umožní otestovat řadu kapalin pro elektromobily na závodní trati a pomůže financovat průlomové novinky pro dopravu budoucnosti.

  Opravdu to není jen olej, je to kapalina připravující půdu pro budoucí řešení a rozvoj.

 • ALPINESTARS

  Značka Alpinestars, která je průkopníkem v oblasti bezpečnosti a výkonu v motorsportu, slaví 55 let v čele profesionálních závodů jako prémiová značka obuvi, oblečení a ochranných pomůcek pro motoristický sport a neustále směřuje do budoucnosti.

  Technologický výzkum, vývoj a výroba probíhající v moderních pracovištích v USA a Evropě podporují světový program rozvoje závodů a inovací. Alpinestars je světovou značkou zapojenou do všech důležitých motoristických závodů. Produkty vám zajistí pohodlí v náročném prostředí kokpitu, sníží únavu a zlepší soustředění.

  Jeden cíl. Jedna vize.