ŠAMPIONÁT JAGUAR I-PACE eTROPHY

Vítejte v prvním mezinárodním závodním seriálu ryze elektrických sériově vyráběných vozů.

V roce 2016 se značka Jaguar stala prvním výrobcem prémiových automobilů, který vstoupil do šampionátu ABB FIA Formule E. Nyní opět přepisujeme historii uvedením prvního seriálu mezinárodních závodů pro ryze elektrické sériově vyráběné automobily na světě. Podnik Jaguar I-PACE eTROPHY jako hlavní doprovodný šampionát závodů ABB FIA Formule E dokládá odhodlání značky Jaguar v oblasti výroby a vývoje elektrických vozidel.

AŽ 20 VOZŮ I-PACE. 10 ZÁVODŮ.
1 VÍTĚZ.

Klání až 20 sériově vyráběných závodních vozů Jaguar I-PACE SV se shodnou specifikací je zárukou, že o vítězi rozhodnou jeho jezdecké schopnosti a taktika týmu. Šampionát Jaguar I-PACE eTROPHY sestává z deseti závodů v nejproslulejších světových metropolích a představuje další kapitolu našeho odvážného vývoje.

„PŘEPISUJEME HISTORII. SOUPEŘÍME V PRVNÍM MEZINÁRODNÍM SERIÁLU ZÁVODŮ RYZE ELEKTRICKÝCH SÉRIOVĚ VYRÁBĚNÝCH VOZŮ. V PUBLIKACÍCH O HISTORII MOTORSPORTU BUDU ZAPSÁN JAKO PRVNÍ ŠAMPION.“

Sergio Jimenez

SV

Ryze elektrické závodní vozy I-PACE zkonstruované týmem Jaguar Land Rover SV vás uchvátí.

  • ZNAČKOVÉ ZBOŽÍ

    Nemusíte být závodním jezdcem, ale můžete tak vypadat. Navštivte náš internetový obchod a vyberte si dokonalý dárek pro sebe nebo své blízké.

  • RYZE ELEKTRICKÝ JAGUAR I-PACE

    I-PACE je špičkový výkonný ryze elektrický vůz kategorie SUV, který se skvěle řídí a který přináší dosud nepoznanou konektivitu.

  • JAGUAR RACING

    Značka Jaguar byla odjakživa spjata s automobilovými závody. A ani u nové generace našich vozů se v tomto směru nic nemění.