ICE ACADEMY VE ŠVÉDSKU

Arjeplog je čarokrásná mrazivá švédská divočina na samém okraji polárního kruhu. V extrémním prostředí této poklidné krajiny se na každém kroku setkáte s působivými scenériemi, které vám vyrazí dech.

ŽIVOTNÍ ZÁŽITEK

Program Ice Academy probíhá na zamrzlých jezerech této oblasti a nabízí fantastickou možnost jízdy na ledu v nejnovějších vozech Jaguar a Land Rover. Pod dohledem našich zkušených instruktorů budete moci rozvinout své řidičské dovednosti na zcela novou úroveň.

VYBERTE SI AKCI ICE DRIVE EXPERIENCE

  • ICE DRIVE

    Jde o skvělý třídenní (víkend) nebo čtyřdenní (všední dny) úvod do úchvatného umění jízdy na ledu. S majestátními arktickými panoramaty na pozadí si na různých ledových tratích budete moci sáhnout až na samotné hranice svých schopností.

  • ICE DRIVE ADVANCED

    Třídenní víkendový program nebo čtyřdenní akce přes týden jsou určeny spíše pravidelným účastníkům nebo řidičům, kteří již s jízdou na ledu mají zkušenost. Otestujte technické možnosti vozů Jaguar a naplno využijte individuální instruktáž ve výkonných vozech SVR v terénu.

  • ICE DRIVE SV EXCLUSIVE

    Na této úchvatné akci je k dispozici pouhých deset míst. Zažijte dokonalou jízdu vozy Jaguar. V průběhu víkendu nabitého adrenalinem budou účastníci řídit výhradně vozy SV z divize Special Vehicle Operations.

GALERIE PROGRAMU ICE ACADEMY

Podívejte se, co vás čeká v programu Ice Academy.

LÁKÁ VÁS JÍZDA NA LEDU?

Sezóna fantastických jízd na ledu ve švédském Arjeplogu již skončila. Přípravy úchvatného programu pro rok 2021 však běží na plné obrázky. Přihlaste se níže a buďte mezi prvními, kdo získá bližší informace, nebo se obraťte přímo na náš tým. Vezměte prosím na vědomí, že veškerá komunikace probíhá v angličtině.

Telefon: +44 207 291 5253

E-mail: iceacademy@quintessentially.com