AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

ICE ACADEMY

Zdokonalte své jízdní schopnosti v extrémním prostředí skandinávské přírody.

VZRUŠUJÍCÍ JÍZDA NA LEDU ZASNĚŽENOU DIVOKOU PŘÍRODOU

Arjeplog je čarokrásná mrazivá švédská divočina na samém okraji polárního kruhu. Během této nezapomenutelné akce v prostředí, které vám doslova vyrazí dech, získáte zážitky na celý život.

VYBERTE SI AKCI ICE DRIVE EXPERIENCE

 • ICE DRIVE LITE

  Náš nejflexibilnější program Ice Academy pro zájemce s omezeným časem. Na začátku dne si vyberete Jaguar F-PACE nebo Land Rover Defender a pro odpolední jízdy budete moci volit až ze tří dalších automobilů z naší nabídky.

  Klikněte níže a zjistěte další informace. Upozorňujeme, že veškerá komunikace probíhá v angličtině.

 • ICE DRIVE

  Jde o skvělý třídenní (víkend) nebo čtyřdenní (všední dny) úvod do úchvatného umění jízdy na ledu. S majestátními arktickými panoramaty na pozadí si na různých ledových tratích budete moci sáhnout až na samotné hranice svých schopností.

  Klikněte níže a zjistěte další informace. Upozorňujeme, že veškerá komunikace probíhá v angličtině.

 • ICE DRIVE ADVANCED

  Třídenní víkendový program nebo čtyřdenní akce přes týden jsou určeny řidičům, kteří již s jízdou na ledu mají zkušenost. Otestujte technické možnosti vozů Land Rover a Jaguar a naplno využijte individuální instruktáž jízdy na našich tratích.

  Klikněte níže a zjistěte další informace. Upozorňujeme, že veškerá komunikace probíhá v angličtině.

ŽIVOTNÍ ZÁŽITEK

Program Ice Academy probíhá na zamrzlých jezerech této oblasti a nabízí fantastickou možnost jízdy na ledu v nejnovějších vozech Jaguar a Land Rover. Pod dohledem našich zkušených instruktorů budete moci rozvinout své řidičské dovednosti na zcela novou úroveň.

GALERIE PROGRAMU ICE ACADEMY

Podívejte se, co vás čeká v programu Ice Academy.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
 • Funkční