Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

INFOTAINMENT

OBJEVTE INFOTAINMENT

InControl je palubní systém značky Jaguar, s jehož pomocí budete vy i váš vůz spojeni se světem kolem vás. Od telefonování, médií a navigace přes ovládání klimatizace, nastavení pro řidiče anebo přístup k údajům vozidla pomocí chytrého telefonu, systém InControl vám přináší nejmodernější možnosti v prostředí plynulé a intuitivní konektivity.

INCONTROL TOUCH PRO

InControl Touch Pro je nejvyspělejší multimediální systém, jaký kdy Jaguar nabízel. Responzivní obrazovka s vícedotykovým ovládáním podporuje listování, zoomování sevřením a oddálením prstů a nabídne vám nejrozmanitější audiovizuální zábavu v historii naší značky. Pro další obohacení vašich zážitků je systém vybaven plně nastavitelnou domovskou obrazovkou a přirozeným hlasovým ovládáním. Součástí je podpora povelů typu „More Like This“ (Více podobných) pro volbu stopy. Úložiště médií na jednotce SSD má celkovou kapacitu 10 GB a umožňuje zobrazovat na dotykovém displeji názvy skladeb a alba z hudební databáze Gracenote.

Přečtěte si více o InControl Touch Pro

INCONTROL TOUCH

InControl Touch je nový multimediální systém. Doplňuje ho osmipalcová dotyková obrazovka s intuitivním ovládáním pomocí dotyků a listování. Špičkový navigační systém nabízí mapy v režimu 2D a 3D a hlasové pokyny. Vedle plynulé konektivity umožňuje nastavování klimatizace, zábavy a vozidla dle vašeho momentálního rozpoložení. InControl Touch je styčným bodem celé řady funkcí aktivní bezpečnosti a dalších volitelných možností.

Přečtěte si více o InControl Touch

INCONTROL TOUCH PLUS

Systém InControl Touch Plus je dostupný pouze pro vozy F-TYPE. Umožní vám kompletně ovládat vaši cestu od nastavení klimatizace až po navigaci, včetně vašeho iPodu nebo přehrávače MP3, s podrobnými seznamy skladeb a detaily k přehrávaným titulům dle umělce, alba a žánru. Přehrávání hudby je možné z digitálního rádia nebo AM/FM, CD, uložených skladeb nebo z pevného disku i z externího zdroje, např. z iPodu. O povznesení vašeho hudebního zážitku se dále stará výběr z mimořádných audiosystémů značky Meridian™. Další možností je volání a příjem hovorů za použití ovládacích prvků na dotykové obrazovce a na volantu.

V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce součástí výbavy na přání a mohou záviset na trhu nebo pohonné jednotce. Bližší informace o dostupnosti jednotlivých funkcí vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách.