Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

INCONTROL TOUCH

OBJEVTE INCONTROL TOUCH

InControl Touch je nový výkonný multimediální a navigační systém značky Jaguar. Doplňuje ho osmipalcová dotyková obrazovka s intuitivním ovládáním pomocí dotyků a listování.

FUNKCIONALITA

Dotyková obrazovka InControl Touch nabízí jasné a responzivní grafické rozhraní reagující na dotyková gesta a listování. S jejich pomocí budete snadno a rychle ovládat klíčové funkce vašeho vozidla. Systém je styčným bodem pro navigaci, hudbu, telefonování, klimatizaci a bezpečnostní systémy. Aby ještě méně odváděl vaši pozornost a umožnil vám ovládat různé funkce bez zásahu rukou, je systém InControl Touch vybaven funkcí rozpoznávání hlasu. Se systémem InControl Touch budete svoji zábavu i konektivitu ovládat prostě jen konečky prstů nebo pouhým slovem. Nainstalujte si simulační aplikaci InControl Touch Simulator a vyzkoušejte, jak systém pracuje.

Stáhnout InControl Touch Simulator

NAVIGACE

Navigační systém InControl Touch vám usnadní plánování cest a sledování tras pomocí hlasových pokynů pro odbočování, doporučováním jízdního pruhu a vizualizací obrazovek v 3D modu. Nastavte si cíl několika poklepy nebo jednoduše vyslovte povel. Systém vám následně dá vybrat mezi nejrychlejší a nejhospodárnější trasou. Jakmile se vydáte na cestu, a naskytne-li se rychlejší trasa, funkce sledování dopravního provozu v reálném čase vám nabídne přesměrování.

TELEFON A PŘIPOJENÍ

Bluetooth® telefonní konektivita vám umožní bezproblémově připojit a ovládat váš telefon z dotykové obrazovky pro telefonní hovory, kontakty a textové zprávy, nebo třeba přehrávat hudební tituly. Snadno, prostě a bezdrátově. Funkce pro příjem příchozích hovorů umožňuje přidržet hovor, potlačit volání a propojit hovory do konference. S ovládáním hlasovými povely zůstanou vaše ruce na volantu a vy nemusíte odvádět oči z vozovky.

Zjistit kompatibilní přístroje

ZÁBAVA - HUDBA V POHYBU

InControl Touch je styčným bodem pro všechnu zábavu v kabině vozu. Vedle výkonného analogového nebo digitálního rádia s křišťálově jasným zvukem* k němu můžete připojit své osobní koncové zařízení pomocí Bluetooth nebo USB a ovládat svá média prostřednictvím dotykové obrazovky. O mimořádnou kvalitu zvuku se starají precizní reproduktory.  

*Volitelná výbava.

BEZPEČNOST

Dotyková obrazovka vytváří rozhraní k vyspělým bezpečnostním funkcím vozu Jaguar. Ukáže vám obraz ze zpětné kamery s pomocnými liniemi ukazujícími vzdálenost a zprostředkuje zvukový varovný signál. Jinými slovy, z tohoto místa zjišťuje systém Reverse Traffic Detection značky Jaguar provoz za vozem. S jeho přispěním bezpečně vycouváte z parkovacího stání i z míst se sníženou viditelností za vozem.

V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce součástí výbavy na přání a mohou záviset na trhu nebo pohonné jednotce. Bližší informace o dostupnosti jednotlivých funkcí vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách.