Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

INCONTROL TOUCH PRO

OBJEVTE INCONTROL TOUCH PRO

InControl Touch Pro je nejvyspělejší multimediální systém, jaký kdy značka Jaguar nabízela. Cílem jeho vývoje je nabídnout bezpečnější, chytřejší a zábavnější cestování.

PLÁNOVÁNÍ TRAS A CÍLŮ

S Plánovačem tras ve svém chytrém telefonu můžete předem naplánovat cíle své prázdninové anebo obchodní cesty. Po synchronizaci s vozidlem vám budou snadno dostupné a jejich výběr bude zcela snadný.

NAVIGOVÁNÍ OD DVEŘÍ KE DVEŘÍM

Po zaparkování předá systém Touch Pro navigační funkci vašemu Plánovači tras Jaguar. Ten vám nabídne informace o dostupných prostředcích veřejné dopravy a poskytne popis pěší přístupové cesty až do konečné destinace.

POMOCNÉ FUNKCE TOUCH PRO NAVIGATION

INTUITIVNÍ PŘÍMÁ INTERAKCE A HLASOVÉ OVLÁDÁNÍ

Na vysoce responzivní vícedotykové obrazovce InControl Touch Pro můžete své mapy, média a nastavení ovládat pomocí gest: dotyky, listování a zoomování sevřením anebo oddálením prstů. Inteligentní funkce rozpoznávání hlasu vám umožní snadno dokončit úlohu, aniž byste museli odvádět oči od situace na vozovce. Příkladem hlasového povelu je "Přehrát Beatles" anebo "Zavolat domů".

INDIVIDUÁLNÍ NASTAVENÍ

Podobu domovských obrazovek můžete nastavit dle vlastních představ. Abyste si jízdu co nejvíce užili, nabízí vám systém přes 60 různých zkratek a pomůcek, s nimiž si přizpůsobíte nejčastěji využívané funkce.

PALUBNÍ HI-FI AUDIOSYSTÉM MERIDIAN

Vychutnejte si úžasný zvukový výkon s audiosystémy Meridian. Použité technologie, např. dynamická regulace hlasitosti, aktivně vyrovnávají okolní hluk. Audiosystém o výkonu 380 W se stará o mimořádný zvukový projev, křišťálově čisté výšky a sytě hluboké basy. A pro špičkovou zvukovou reprodukci světové třídy nezávisle na tom, kde sedíte, můžete zvolit o třídu výkonnější audiosystém 825 W s technologií Meridian Trifield.

ZÁBAVA PRO VŠECHNY CESTUJÍCÍ

Zábavní systém pro cestující na zadních sedadlech* pro InControl Touch Pro tvoří dvě LCD obrazovky, bezdrátové ovládání na dálku a pár bezdrátových sluchátek s prostorovým zvukem WhiteFire. Vaši spolucestující si mohou přehrávat hudbu a filmy, prohlížet si aktuální lokalitu, konzultovat očekávaný čas příjezdu a vyhledávat turistické zajímavosti. Nové destinace lze přeposlat na řidičův displej pro účely navigace.

*Výbava na přání

V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce součástí výbavy na přání a mohou záviset na trhu nebo pohonné jednotce. Bližší informace o dostupnosti jednotlivých funkcí vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách.