Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
Jaguar InControl

INCONTROL SECURE

INCONTROL SECURE

InControl Secure využívá lokalizační technologie. Upozorní vás v případě pokusu o odcizení vašeho vozidla a v zájmu co nejrychlejšího navrácení předá příslušným institucím údaje o jeho poloze.

JAK PRACUJE INCONTROL SECURE

Jestliže do vašeho vozu někdo neoprávněně vnikne nebo s ním neoprávněně pohybuje, InControl Secure vás automaticky upozorní a zjistí polohu vozidla. Naše monitorovací středisko pomůže váš vůz vysledovat a zajistit jeho co nejrychlejší navrácení.  

Došlo-li k odcizení vozidla i s klíčky, můžete monitorovací středisko upozornit pomocí InControl Remote Smartphone App. Vynaložíme veškerou snahu, aby byl váš vůz vrácen co nejbezpečněji a nejrychleji. 

Je-li vozidlo vybaveno službami InControl Secure, aktivují se automaticky s aktivací služeb InControl Protect.

Jak aktivovat InControl Protect

V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce součástí výbavy na přání a mohou záviset na trhu nebo pohonné jednotce. Bližší informace o dostupnosti jednotlivých funkcí vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách.