Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
Jaguar InControl

INCONTROL PROTECT

INCONTROL PROTECT

Pohodlí a důvěra. InControl Protect zahrnuje Remote Smartphone App, Rozšířenou asistenci Jaguar Assistance a SOS nouzové volání. 

Zjistěte s jeho pomocí stav paliva v nádrži, vyhledejte svůj vůz na přeplněném parkovišti, zaznamenávejte absolvované cesty a prověřte, zda jste nenechali okno vozu otevřené - to vše pomocí aplikace pro chytré telefony.  

V případě poruchy na vozidle vyšle Rozšířená asistence Jaguar údaje o poloze a technická diagnostická data vašeho vozidla poskytovateli asistenčních služeb. V případě vážnější nehody informuje funkce SOS nouzové volání záchrannou službu o vašem stanovišti.

Upozornění: U některých modelů/na některých trzích může být InControl Protect označován jako "InControl Remote".

JAK AKTIVOVAT ÚČET INCONTROL PROTECT

Abyste mohli využívat přínosů služeb InControl Protect, je třeba založit si online účet, zaregistrovat vůz a aktivovat služby InControl, které jste zakoupili.

Aktivace InControl Protect

INCONTROL REMOTE SMARTPHONE APP

Aplikace InControl Remote pro chytré telefony vám umožní připravit se na cestu a na dálku překontrolovat například stav paliva v nádrži. S pomocí aplikace snadno vyhledáte svůj vůz na přeplněném parkovišti, na dálku zamknete jeho dveře anebo zavřete okna. Stáhněte si aplikaci ještě teď - je bezplatná a zahrnuje demoverzi.

Stáhnout aplikaci pro Apple iOS Stáhnout aplikaci pro Android

APLIKACE INCONTROL REMOTE PRO HODINKY APPLE WATCH

Nová aplikace InControl Remote od značky Jaguar speciálně upravená pro hodinky Apple Watch vám umožní rychlé spojení s vaším vozem. Nyní můžete na svém zápěstí zjistit polohu svého automobilu, hladinu paliva, dojezd a zároveň zobrazit upozornění z palubní desky. Aplikace je plně kompatibilní se stávajícími účty InControl Remote a InControl Protect.

InControl Connect

INCONTROL REMOTE PREMIUM

Tam, kde je to specifikováno, poskytuje InControl Remote Premium upgradované informace o vašem vozidle a umožní vám komunikovat s ním na dálku pomocí Remote App. Rozšířená služba je kompatibilní s většinou chytrých telefonů Android a Apple iOS a umožní vám na dálku zamykat/odemykat dveře, dálkově ovládat předehřev/předchlazení kabiny vozu pomocí řízení klimatizace*, nebo rychle vyhledat vozidlo pomocí aktivace klaksonu a varovných světel. 

Upozorňujeme, že předpokladem k využívání těchto prémiových funkcí je pořízení sady služeb InControl Connect. 

* Pokud to platné zákony povolují.

Přečtěte si více o InControl Remote Premium

SOS NOUZOVÉ VOLÁNÍ - SOS EMERGENCY CALL

V kritické situaci přivede aplikace SOS nouzového volání záchrannou službu přímo až k vašemu vozu. Pokud jste účastníky nehody a airbagy vašeho vozu se aktivovaly, aplikace vás přímo spojí s poskytovateli odborné pomoci. Alternativně můžete přivolat pomoc i stisknutím tlačítka SOS nouzového volání v kabině vozu.

ROZŠÍŘENÁ ASISTENCE JAGUAR

Nastane-li na vašem vozidle závada, což je nepravděpodobný případ, tlačítko Rozšířené asistence Jaguar využije údaje o poloze a stavu vozidla, aby dovedla asistenční službu až na místo poruchy. Rozšířená asistence Jaguar zašle asistenční službě detailní informace o problému, a tak se pověřený technik dostaví na místo vybaven nutnými znalostmi a předem připravený. Zkrátí se tak možné prodlevy.

V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce součástí výbavy na přání a mohou záviset na trhu nebo pohonné jednotce. Bližší informace o dostupnosti jednotlivých funkcí vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách.