Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
Jaguar InControl

AKTIVACE INCONTROL PROTECT

AKTIVACE INCONTROL PROTECT

Abyste mohli využívat přínosů služeb InControl Protect, je třeba vytvořit si online účet, zaregistrovat vůz a aktivovat služby InControl, které jste zakoupili.

JAK AKTIVOVAT INCONTROL PROTECT

V případě, že nastavení služeb InControl neprovedl váš místní prodejce, pomocí videa získáte přehled, jak registrovat, připojit a aktivovat své služby InControl.  

Pro nastavení účtu InControl navštivte prosím internetové stránky Můj web InControl Jaguar.

Můj web InControl Jaguar

Jestliže váš prodejce účet nevytvořil, pomocí tří jednoduchých kroků založíte svůj účet a provedete připojení a aktivaci služeb InControl Protect.  

Než začnete, budete potřebovat:  
• Přístup k internetu a aktivní e-mailový účet.  
• Posledních 8 znaků kódu VIN vozidla (číslo podvozku). Potřebujete-li informaci, kde najít VIN kód, naleznete ji v provozní příručce k vozu. 
• Vaše vozidlo musí být zaparkováno venku a nacházet se ve vašem dosahu.  

Krok č. 1: Registrace  
• Navštivte webovou stránku Můj web InControl Jaguar a klikněte na "ZALOŽENÍ ÚČTU". Zadáte svoji e-mailovou adresu a opíšete zobrazené znaky. Následně vám bude zaslán registrační e-mail.  
• Kliknutím na bezpečný odkaz v e-mailu budete přesměrováni na stránky Můj web InControl Jaguar. Zde se budete řídit pokyny pro nastavení svých kontaktních a bezpečnostních údajů a k identifikaci svého vozidla.  

Krok č. 2: Přiřazení vozidla k účtu* 
• Nyní je třeba doložit váš přístup k vozidlu. Budete vyzváni, abyste propojili svůj vůz s účtem a potvrdili, že jste majitelem nebo oprávněným uživatelem vozidla.  
• Pro přiřazení vozidla ke svému účtu se odeberte k vozidlu, usedněte do něho a nastartujte motor. 
• Stiskněte a uvolněte kryt tlačítka rozšířené asistence Jaguar vlevo od stropní konzoly. 
• Stiskněte tlačítko rozšířené asistence a přidržte je stisknuté. Po několika sekundách se tlačítko oranžově rozbliká. Držte je stále stisknuté, po deseti sekundách se blikání tlačítka zpomalí. Tlačítko rozšířené asistence Jaguar nyní uvolněte. Tlačítko bude ještě chvíli pomalu blikat. 

*Pokud je ve vozidle nainstalována Wi-Fi, ujistěte se, že je nastavena na Vypnuto.

Krok č. 3: Aktivace služeb 
• Vraťte se k webu Můj web InControl Jaguar. Obrazovka se po několika málo minutách automaticky aktualizuje a zobrazí vám zprávu o úspěšném propojení vozidla.  
• Nyní dokončete nastavení vozidla. Zadejte přezdívku svého vozu a státní poznávací značku. Dále budete vyzváni, abyste se rozhodli, zda si přejete aktivovat funkci Jízdy. Služba vám umožní zaznamenávat, ukládat a exportovat informace o vašich jízdách pomocí aplikace pro chytré telefony nebo prostřednictvím stránek Můj web InControl Jaguar.  
• Vámi předplacené služby InControl pro vaše vozidlo se nyní aktivují. Po úspěšném dokončení aktivace obdržíte potvrzovací e-mail.  
• Upozornění: Pokud se stránky neaktualizují a neobjeví se potvrzení o úspěšném propojení, vraťte se prosím zpět ke kroku č. 2 a proces připojení zopakujte. Jestliže byl příčinou nezdaru nedostatečný signál v síti, přeparkujte vůz na jiné místo se silnějším signálem.

OBCHODNÍ PODMÍNKY A ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Při registraci ke službám InControl Protect vás systém požádá o vyjádření souhlasu s obchodními podmínkami a se zásadami ochrany osobních údajů. Pro více informaci je naleznete níže:

Obchodní podmínky Jaguar InControl Zásady ochrany osobních dat Jaguar InControl

V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce součástí výbavy na přání a mohou záviset na trhu nebo pohonné jednotce. Bližší informace o dostupnosti jednotlivých funkcí vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách.