Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
Jaguar InControl

WI-FI HOTSPOT

WI-FI HOTSPOT

Přístupový bod Wi-Fi nebo hotspot zajišťuje přístup k internetu v kabině. S jeho pomocí lze ve vozidle současně používat až osm různých koncových zařízení. Díky bezdrátové síti vozidla mohou cestující surfovat na internetu, pracovat, aktualizovat svá data v sociálních médiích a jsou po celou dobu jízdy zabaveni.

JAK PRACUJE WI-FI HOTSPOT

Internetový přístup zajišťuje 3G spojení, propojující vozidlo s vaší mobilní sítí. O ještě větší spolehlivost a plynulé spojení za jízdy se stará výkonná střešní anténa. S přístupovým bodem Wi-Fi mohou cestující připojit ve voze k internetu až osm bezdrátových koncových zařízení. Podmínkou služby je instalace mobilní SIM karty do palubní čtečky karet. Kartu zajišťuje zákazník.

V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce součástí výbavy na přání a mohou záviset na trhu nebo pohonné jednotce. Bližší informace o dostupnosti jednotlivých funkcí vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách.