Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

INCONTROL PRO SERVICES

PRO SERVICES

Jako doplněk ke všem službám poskytovaným v rámci InControl Connect zahrnuje InControl Connect Pro paletu nadstavbových služeb k InControl Touch Pro. Tyto služby znovu pozvedávají schopnost infotainmentového systému zajistit vám ještě rozmanitější a propojenější zážitky.

NASTAVENÍ INCONTROL TOUCH PRO

Před zahájením používání služeb InControl Touch Pro proveďte několik jednoduchých kroků k jejich nastavení. Pro další informace klikněte na odkaz níže.

NASTAVENÍ INCONTROL TOUCH PRO

DOPRAVNÍ INFORMACE V REÁLNÉM ČASE

Služba Dopravní situace v reálném čase využívá miliony dat dopravního zpravodajství, aby vám poskytovala přesný obraz dopravního dění na trase k vašemu cíli. S pomocí kvalitnějších dopravních informací, plánování, objízdných tras a doplňujících informací bude vaše cestování efektivnější než kdy jindy.

NAVIGOVÁNÍ OD DVEŘÍ KE DVEŘÍM

Plánovač tras vám umožní navigování ode dveří ke dveřím. Jakmile si ve svém chytrém telefonu nastavíte cílový bod cesty, budete nasměrováni ke svému vozidlu, které pak navigaci samo převezme. Když zaparkujete, navigační funkce se znovu přenese na váš chytrý telefon, který vám nabídne informace o dostupných prostředcích veřejné dopravy a poskytne popis pěší přístupové cesty až do konečné destinace.**  

** Podmínkou je registrace účtu InControl Navigation.

SYNCHRONIZACE CLOUDU

Všechny vaše trasy jsou automaticky synchronizovány s palubním navigačním systémem InControl Touch Pro, Plánovačem tras na vašem chytrém telefonu a s webovou stránkou Plánovače tras. ** 

** Podmínkou je registrace účtu InControl Navigation.

VYHLEDÁVÁNÍ ON-LINE

Ať jste kdekoliv, můžete si vyhledat místa, která stojí za to navštívit: památky, obchody, hotely a mnoho dalších užitečných údajů. Systém disponuje přístupem k různým zdrojům informací včetně obrázků a hodnocení. Můžete využít buď přímé odkazy na relevantní obsah nebo sdílet zajímavé informace se svými přáteli.

SATELITNÍ ZOBRAZENÍ

Někdy může být užitečné pohlédnout na místo, kde se právě nacházíte, a na jeho okolí z výšky. Se službou Connect Pro přepnete na satelitní zobrazení jediným klepnutím.

ZOBRAZENÍ NA ÚROVNI ULICE

Systém je schopen nabídnout vám panoramatické zobrazení ulice v rozmezí 360o v místě cílové destinace a usnadnit vám tak orientaci při příjezdu.*+ 

* Podmínkou je nainstalovaná micro SIM karta ve vozidle s příslušnou smlouvou o datových službách. 
+ Tam, kde je tato funkce podporována a dostupná.

V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce součástí výbavy na přání a mohou záviset na trhu nebo pohonné jednotce. Bližší informace o dostupnosti jednotlivých funkcí vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách.