Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
Jaguar InControl

KONEKTIVITA

INCONTROL

KONEKTIVITA INCONTROL

Balíčky konektivity Jaguar vás zásobí bezkonkurenční konektivitou v kabině vozu Jaguar. Vy i vaši spolucestující si s nimi vychutnáte každou cestu a získáte nerušený zážitek uvnitř i vně vozu.

INCONTROL CONNECT PRO

Systém je dostupný pouze ve spojení s InControl Touch Pro. InControl Connect Pro zahrnuje InControl Apps, Wi-Fi Hotspot, Remote Premium a Pro Services. Jeho koncepce znovu umocní zážitky uvnitř i vně vozu a zajistí vám a vašim spolucestujícím pohodovou cestu za trvalého propojení s okolním světem.

INCONTROL CONNECT

InControl Connect zpřístupňuje tři klíčové funkce: InControl Apps umožňují používat kompatibilní aplikace pro chytré telefony prostřednictvím palubní dotykové obrazovky; Wi-Fi hotspot vytváří vnitřní síť k připojení až 8 koncových zařízení; funkce Remote Premium slouží ke komunikaci s vozem na dálku.

V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce součástí výbavy na přání a mohou záviset na trhu nebo pohonné jednotce. Bližší informace o dostupnosti jednotlivých funkcí vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách.