Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
Jaguar InControl

INCONTROL REMOTE PREMIUM

INCONTROL REMOTE PREMIUM

Tam, kde je to specifikováno, poskytuje InControl Remote Premium upgradované informace o vašem vozidle a umožní vám komunikovat s ním na dálku. Rozšířená služba je kompatibilní s většinou chytrých telefonů Android a Apple iOS. Umožní vám na dálku zamykat/odemykat dveře, dálkově ovládat předehřev/předchlazení kabiny vozu pomocí řízení klimatizace*, nebo rychle vyhledat vozidlo na parkovišti pomocí aktivace klaksonu a varovných světel. 

Upozorňujeme, že předpokladem k využívání těchto prémiových funkcí je pořízení sady služeb InControl Connect.  

* Pokud to platné zákony povolují.

APLIKACE INCONTROL REMOTE PRO HODINKY APPLE WATCH

Nová aplikace InControl Remote od značky Jaguar speciálně upravená pro hodinky Apple Watch vám umožní rychlé spojení s vaším vozem. Nyní máte možnost ze zápěstí odemykat
a zamykat dveře, zobrazit hladinu paliva, dojezd a upozornění z palubní desky, ovládat klimatizaci, a dokonce aktivovat blikání
a houkání, které vám pomůže zjistit polohu svého automobilu. Aplikace je plně kompatibilní se stávajícími účty InControl Remote a InControl Protect.

V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce součástí výbavy na přání a mohou záviset na trhu nebo pohonné jednotce. Bližší informace o dostupnosti jednotlivých funkcí vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách.