Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
Jaguar InControl

INCONTROL APPS

INCONTROL APPS

Aplikace InControl Apps vám umožní využívat celou řadu Smartphone Apps optimalizovaných pro automobily a to přes dotykovou obrazovku vašeho vozidla. Stačí připojit vaše koncové zařízení do zdířky USB. Rozsah služeb InControl Apps se stále rozrůstá. S jejich pomocí si naplánujete cestu, zorganizujete svůj den anebo příští schůzku, zarezervujete hotelový pokoj a můžete objevovat svět kolem vás.

JDX_InControl_Apps_Page_1.jpg

JAK POUŽÍVAT INCONTROL APPS

Apps instalované ve vašem smartphonu můžete ovládat pomocí palubní dotykové obrazovky ve vozidle. Pro informaci o tom, jak si nainstalovat InControl Apps a jak najít kompatibilní apps, klikněte na odkaz níže. Po stažení zvolených apps připojte svůj chytrý telefon k USB portu ve vozidle. Tím budete moci používat aplikace přes dotykovou obrazovku.

Více informací
XE Interior

KOMPATIBILNÍ APPS A KONCOVÁ ZAŘÍZENÍ

InControl Apps jsou slučitelné s většinou chytrých telefonů Android a Apple iOS. InControl Apps jsou bezproblémově kompatibilní s palubním displejem vašeho vozu. Plánujte, objevujte a zůstaňte ve spojení pomocí svých apps optimalizovaných pro použití v automobilu.  

Zjistěte více o tom, jaká zařízení jsou pro InControl Apps vhodná.

Zjistit kompatibilní přístroje

DOSTUPNÉ APPS PRO INCONTROL

Aplikace InControl Apps vám umožní využívat celou řadu smartphone apps optimalizovaných pro automobily, prostřednictvím dotykové obrazovky vašeho vozidla.

*Aplikace Tile je aktuálně dostupná pouze v angličtině, němčině a francouzštině. Další jazykové verze budou k dispozici později.

V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce součástí výbavy na přání a mohou záviset na trhu nebo pohonné jednotce. Bližší informace o dostupnosti jednotlivých funkcí vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách.

Zde si můžete přečíst naše podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů pro služby InControl.