Skip primary navigation
X540_18MY_084_1366x200_jpg

E‑PACE

skip.tertiary.navigation

PŘEDSTAVUJEME JAGUAR E‑PACE

Jaguar E‑PACE má dramaticky tvarovanou karoserii a robustní záď, což z něj činí dynamické, agilní SUV s liniemi kupé. Moderní interiér má charakteristický styl, jaký od vozů značky Jaguar očekáváte, a poskytuje nejlepší úložné prostory ve své třídě. Nabízí také soubor našich vyspělých informačních a zábavních systémů a asistenčních systémů. E‑PACE je kompaktní SUV, jaké mohla stvořit pouze značka Jaguar.

HOSPODÁRNÉ TECHNOLOGIE

Pro model Jaguar E‑PACE je k dispozici řada motorů Ingenium, které nabízí výkon, radost z jízdy, hospodárnost a kultivovanost. Všechny motory jsou vybaveny technologií Stop/Start a chytrým nabíjením akumulátoru rekuperací kinetické energie, které využívá kinetickou energii při brzdění. Tím je zaručena nejvyšší míra hospodárnosti, zejména při jízdě v městském provozu. Inteligentní elektronicky řízené adaptivní chlazení motoru se zapíná, pouze pokud je to potřeba, čímž se minimalizuje spotřeba paliva a emise CO2.

MIMOŘÁDNĚ ATRAKTIVNÍ VZHLED

Jaguar E-PACE se vyznačuje odhodlaným sportovním vzhledem. Výrazná voštinová mřížka masky chladiče je orámována elegantními LED světlomety. Na dynamické křivky střechy plynule navazuje spoiler, který se klene nad ostře zkoseným zadním oknem. E‑PACE se tak pyšní výraznou siluetou. V noci propůjčují koncová LED světla zadní části vozu osobitý vzhled.

* Standardní součást výbavy S, SE a HSE.

KONEKTIVITA NA CESTÁCH

Spojení s okolním světem vám i ostatním spolucestujícím zajistí technologie 4G Wi-Fi Hotspot, která je u modelu E‑PACE součástí paketu Connect Pro Pack*. Na přání dodávaný paket Smartphone Pack usnadňuje používání aplikací z vašeho telefonu na dotykové obrazovce. Díky až pěti vstupům USB ve vozidle mohou všichni cestující snadno nabíjet svá zařízení.

* Standardní součást výbavy S, SE a HSE.

VEZMĚTE SI VŠE POTŘEBNÉ S SEBOU

Zavazadlový prostor je až 1,3 metru široký, což zjednodušuje nakládání a přispívá k praktičnosti. Na přání dodávané senzorově ovládané víko zavazadlového prostoru* umožňuje otevírání bez použití rukou. 

*Standardní součást výbavy HSE nebo na přání.

MŮŽEME VÁM JEŠTĚ NĚJAK POMOCI?

Kontaktujte nás

Další informace vám poskytne specialista pro vaši oblast.

Mezinárodní zákazníci

Nakupujete vozidla Jaguar ve více zemích?