Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

ELEKTROMOBILY

ELEKTROMOBILY

ELEKTRIZUJÍCÍ JAGUAR

Značka Jaguar si předsevzala, že vytvoří akumulátorem poháněné vozy, které nabídnou elektrizující zážitek z jízdy. S naším závodním týmem Formule E urychlujeme vývoj technologií pro elektromobily, které využijeme pro naše úchvatné vozy poháněné akumulátorem. Prvním z nich je koncept I‑PACE.

KONCEPT VOZU I‑PACE

Koncept I-PACE, náš první elektricky poháněný vůz, nabízí úchvatný zážitek z jízdy: pohon všech kol (AWD), výkon 400 k, pětimístné uspořádání, dojezdová vzdálenost více než 500 km*, zrychlení z 0 na 100 km za přibližně 4 sekundy, nabití 80 % kapacity akumulátoru za 90 minut s rychlonabíječkou 50 kW.

*Testovací cyklus EU NEDC
 
Všechny hodnoty týkající se zrychlení, výkonu, rychlosti, dojezdu a nabíjení jsou předpokládanými údaji výrobce vycházejícími z informací platných v době vydání. Sériově vyráběná vozidla budou před spuštěním výroby testována a certifikována. Oficiální údaje budou k dispozici před přijetím zákaznických objednávek.

SEZNAMTE SE S KONCEPTEM I-PACE

INOVATIVNÍ PŘÍSTUP

Zápolíme na závodních tratích šampionátu Formule E federace FIA, abychom naší nové generaci silničních elektromobilů mohli poskytnout ty nejlepší technologie značky Jaguar. Závody nám umožňují testovat technologie pro elektromobily v reálných podmínkách a zdokonalovat je pro budoucí použití.

SEZNAMTE SE S TÝMEM JAGUAR RACING

BUDOUCNOSTI SE NEPŘIZPŮSOBUJEME. TVOŘÍME JI.

Závodní tým Jaguar Racing je hrdý na to, že opět přepisuje historii. Jako první na světě uvede seriál mezinárodních závodů Jaguar I‑PACE eTROPHY pro sériově vyráběné elektromobily.

ZJISTĚTE VÍCE

KONCEPT I‑PACE: ZE ZÁVODNÍ TRATI DO SILNIČNÍHO PROVOZU

Ohromující design a strhující výkon. Zjistěte, jak využíváme poznatky ze závodů Formule E při tvorbě konceptu I‑PACE, prvního ryze elektrického vozu určeného pro běžný silniční provoz.

ZJISTĚTE VÍCE