Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

Play Video

SVĚTOVÁ PREMIÉRA V AMSTERDAMU

Britsko-kosovská zpěvačka a textařka Dua Lipa navázala spolupráci se značkou Jaguar a podívala se na tvorbu hudby zcela novým pohledem. Pomocí inovativního softwaru značky Jaguar a dat z jízdy vozem I-PACE vytvořila exkluzivní remix své nejnovější skladby „Want To“. Skladba, kterou Dua Lipa představila na exkluzivním koncertě v Amsterdamu, se okamžitě stala nejremixovanější skladbou v hudební historii.

Společně udáváme tempo. Buďte u toho.

Sledujte naše kanály na sociálních sítích a zjistěte, co chystáme dalšího.

Nový pohled na skládání hudby

S hudební kulisou je každá jízda autem jedinečným zážitkem. Ve spolupráci se zpěvačkou Dua Lipa jsme tuto jedinečnost pozvedli ještě o stupínek výše. Pomocí na míru vyvinutého softwaru značky Jaguar Dua Lipa vytvořila exkluzivní remix své nejnovější skladby „Want To“ – částečně také jízdou ve voze Jaguar I-PACE. Inteligentní snímače ve voze zaznamenaly data související s jejím stylem jízdy – od akcelerace po spotřebu elektrické energie – která Dua následně využila při tvorbě své skladby.

Je libo remix skladby „Want To“?

Na co rytmus, když máte ten správný algoritmus!

Fanoušci po celém světě si teď mohou vytvořit remix ze svých vlastních dat – o tom, jak řídí, jakou hudbu poslouchají, nebo prostě udáním tempa poklepáním na mobilní zařízení.

V aplikaci je možné vytvořit více než milion různých remixů. Tempo a hudební žánr – hip-hop, taneční hudba, pop, drum'n'bass nebo třeba orchestrální provedení – už je jen na vás.

Pak stačí už jen párkrát kliknout a o své mistrovské dílo se můžete podělit s celým světem. A nezapomeňte použít hashtag #thepace

VYTVOŘTE SI SVŮJ VLASTNÍ REMIX
DUA LIPA A JEJÍ HVĚZDNÝ VZESTUP

„Nikdy se nespoléhej na plán B.“ Takovou strategii zvolila britsko-kosovská zpěvačka Dua Lipa pro svůj úspěch v hudební branži. A její plán A vyšel: Dua se stala nejprůlomovější umělkyní na světě.

ELEKTRICKÁ REVOLUCE

Rychlý pokrok ve vývoji akumulátorových technologií nyní výrobcům vozů umožňuje s přijatelnými náklady vyrábět atraktivní a výkonné vozy s hybridním a ryze elektrickým pohonem.

PŘEDSTAVUJEME RODINU VOZŮ PACE

Rodina vozů PACE kombinuje esenci značky Jaguar se skvělou praktičností a představuje řadu mimořádných vozů SUV. Každý model je vybaven nejmodernějšími technologiemi a inovacemi, které mu dodávají jedinečnost.

I-PACE

Představujeme první ryze elektrické výkonné SUV značky Jaguar. Zcela nový Jaguar I‑PACE je vůz s ryze elektrickým pohonem (BEV). Skvěle se na něj dívá a báječně se řídí. Protože I‑PACE je stále a především Jaguar – vůz pro opravdové řidiče.

VÍCE INFORMACÍ

E-PACE

E‑PACE je první kompaktní SUV značky Jaguar. Tento schopný vůz jedinečným způsobem kombinuje skvělý vzhled, obratnost a dynamické jízdní vlastnosti. Kokpit řidiče dává tušit výkon, kterým jsou vozy značky Jaguar proslulé, na rodinu zaměřený interiér pak vozu E‑PACE dodává každodenní praktičnost. Podobně kompaktní SUV tu nikdy předtím nebylo.

VÍCE INFORMACÍ

F-PACE

Naše luxusní výkonné SUV kombinuje sportovní zážitek z jízdy, dramatický vzhled a každodenní praktičnost a hospodárnost. F‑PACE je skrz naskrz vybaven vyspělými technologiemi, které se starají o vaši bezpečnost, spojení s okolním světem a zábavu. Každá jízda v tomto výkonném a schopném voze bude pro vás a vaši rodinu mimořádně příjemným zážitkem.

VÍCE INFORMACÍ