Skip primary navigation
Abstract front view of a Jaguar car

O SPOLEČNOSTI JAGUAR LAND ROVER

skip.tertiary.navigation

INOVATIVNÍ VEDENÍ
VYTVÁŘEJÍCÍ KULTURU ZAMĚŘENOU
NA ZÁKAZNÍKY

Gerd E. Mäuser, vedoucí marketingu společnosti Jaguar Land Rover

Gerd E. Mäuser byl jmenován vedoucím marketingu společnosti Jaguar Land Rover v lednu 2015. Jeho přímým nadřízeným je Dr. Ralf Speth, předseda představenstva společnosti Jaguar Land Rover.

Mäuser, který byl dříve nezávislým konzultantem společnosti Jaguar Land Rover, bude zodpovídat za veškeré marketingové aktivity značek Jaguar a Land Rover. Mezi Mäuserovy úkoly patří další zlepšování postavení značky na trhu; aktuální a budoucí produktové plánování; marketingová komunikace; strategie zaměřená na zkušenosti se značkou a podpora budoucího růstu.

Mäuser má 30leté zkušenosti v oblasti marketingu v automobilovém průmyslu. V roce 1985 nastoupil do společnosti BMW jako praktikant, krátce poté, co úspěšně absolvoval studium ekonomie (obor obchodní podnikání) se specializací na marketing a strategické plánování na Univerzitě Johanna Wolfganga Goetha ve Frankfurtu nad Mohanem. Od roku 1987 zastával celou řadu funkcí v divizi motocyklů BMW, včetně pozic: vedoucí marketingu a produktové strategie, hlavní vedoucí marketingu a plánování
a ředitel korporátního plánování.

V roce 1994 byl Mäuser jmenován ředitelem korporátního marketingu ve společnosti Porsche AG a tuto pozici zastával do roku 2010. Mezi jeho hlavní pracovní úkoly patřil globální management značky, včetně aktivit zahrnujících kompletní marketingový mix, jakož i dlouhodobé korporátní plánování prodeje
a marketingu.

Mäuser se stal v říjnu 2013 nezávislým konzultantem pro společnost Jaguar Land Rover. Tuto činnost vykonával po dobu dvou měsíců, a poté přijal funkci prezidenta fotbalového klubu VfB Stuttgart 1893 e.V, jímž byl na plný úvazek následující dva roky.

Mäuser žije ve městech Bietigheim-Bissingen (Německo) a Stratford-upon-Avon (Velká Británie).

Chceme-li být pro zákazníky první volbou, musí být pro nás zákazníci na prvním místě.”
Gerd E. Mäuser - Vedoucí marketingu ve společnosti Jaguar Land Rover