Skip primary navigation
Abstract front view of a Jaguar car

O SPOLEČNOSTI JAGUAR LAND ROVER

skip.tertiary.navigation

NAVRŽENO A VYROBENO V BRITÁNII

Některé značky jednoduše uchvátí lidskou představivost. Stačí se o nich jen zmínit, a každý je nadšen a inspirován nadčasovými úspěchy z minulosti i přítomnosti, ale také příslibem budoucnosti. Takovou značkou je i Jaguar.

Je ryze britská a vytvořily ji mimořádné osobnosti své doby v oblasti designu a technologií. Dnes
za sebou máme dlouhou historii konstrukce výkonných vozů, které nabízejí výjimečný
vzhled a jedinečný pocit z jízdy – okamžitě rozpoznatelných vozů, které rozbuší srdce každého řidiče.

Po celou dobu se snažíme překračovat hranice možného. Není divu, že jsme největším investorem
do automobilového výzkumu, vývoje a konstruktérství ve Spojeném království.

Investice do lidských zdrojů
Jako největší zaměstnavatel v automobilovém průmyslu ve Velké Británii disponujeme prvotřídními pracovníky. V našich špičkových závodech v oblasti Midlands, které se věnují designu a konstrukci, je zaměstnáno téměř 24 tisíc lidí. Všichni společně zajišťují dokonalou rovnováhu mezi výkonem, technologiemi, hospodárností a udržitelností. Tato rovnováha přispěla k oživení naší značky. Během posledních čtyř let jsme vytvořili více než 8 tisíc nových pracovních pozic a dalších 1 tisíc chceme na trhu nabídnout v dohledné době. V roce 2012 jsme zaměstnali více než 300 absolventů vysokých škol. Během posledních čtyř let jsme zdvojnásobili počet přijímaných učňů. Výsledek? Oživená značka a tým, který buduje základy pro budoucnost jak našeho podnikání, tak britského automobilového průmyslu.

Naleznete nás po celém světě
Kromě loajální a rostoucí klientely ve Spojeném království jsou naše vozy vyhledávány i jinde ve světě. Od roku 2008 jsme součástí skupiny Tata Motors, takže naše působnost je dnes vskutku globální. Více než 80 % našich vozů vyprodukovaných v našem moderním výrobním závodě v Castle Bromwich je exportováno na 101 trhů po celém světě, včetně Číny, USA a kontinentální Evropy. Tak je zajištěno ohromujících 8 miliard liber, které zlepšují britskou obchodní bilanci a exportem podporované hospodářské zotavení.

Inovace je naším hlavním zájmem - v oblasti vývoje, designu a technologií. Budeme
i nadále investovat do nových výrobků, technologií a do rozvoje našich zaměstnanců.”
Dr Ralf Speth - generální ředitel, Jaguar Land Rover