AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL
Jaguar Leaper Logo.

AKTUÁLNÍ SITUACE

JEDNEJTE ZODPOVĚDNĚ – ZŮSTAŇTE MOBILNÍ V JAKÉKOLI SITUACI

 • Jaguar Retailer Exterior.

  AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ

  Naši smluvní partneři jsou Vám k dispozici i nadále. Samozřejmě se na ně můžete obracet bezkontaktně – telefonicky nebo prostřednictvím internetu. Velká část smluvních partnerů bude rovněž dál nabízet službu vyzvednutí a odvozu a zpracovávat nové i dřívější objednávky.

  Potřebujete-li další informace, obraťte se přímo na smluvního partnera značky Jaguar.

 • Call Center Representatives.

  NAŠE SERVISY

  Také v našich servisech Vám nabídneme služby, na které jste zvyklí. Samozřejmě při tom budeme respektovat doporučení vlády a v rámci pracovních procesů dodržovat náležitý odstup, který zaručuje přerušení epidemiologického řetězce.

  V případě dotazů kontaktujte smluvního partnera značky Jaguar nebo naše oddělení péče o zákazníky.

  ZÁKAZNICKÉ CENTRUM: 00800 – 338670 49
  ASISTENČNÍ SLUŽBA: +420 261 000 556

 • Jaguar Badge Close-up.

  ZKUŠEBNÍ JÍZDY VE VOZECH JAGUAR

  Za předpokladu dodržení všech bezpečnostních požadavků Vám nadále rádi poskytneme požadovaný vůz ke zkušební jízdě. Všechny aktuální nabídky zůstávají v platnosti a vhodný model jako obvykle najdete prostřednictvím vyhledávání vozidel.

  Potřebujete-li další informace nebo chcete-li zorganizovat zkušební jízdu, obraťte se přímo na smluvního partnera značky Jaguar.

VÁŠ SERVIS

 • Long Exposure of Winding Road Lit Up at Night.

  PICK-UP SERVIS

  K dispozici u většiny smluvních partnerů: náš Jaguar Pick-up servis. Pro více informací se obraťte na svého autorizovaného partnera.

 • Jaguar I-PACE on Road.

  SJEDNEJTE SI SERVIS ONLINE

  Nyní máte možnost sjednat si schůzku u našich servisních partnerů skrz elektronický formulář. Zadejte údaje o Vašem voze, zvolte Vašeho autorizovaného partnera Jaguar a zvolte servisní úkony, které si přejete provést. Poté si budete moci zvolit z dostupných dat a časů. Po odeslání formuláře od nás obdržíte potvzení e-mailem.

 • Jaguar Technician.

  VAŠE DIGITÁLNÍ SERVISNÍ PROHLÍDKA

  Abyste mohli zůstat doma, návštěva servisu může proběhnout digitálně. Naše elektronická kontrola stavu vozidla Vám nabídne pohodlný a na místě nezávislý přehled, jaké servisní úkony je potřeba provést na Vašem voze. Obdržíte detailní zprávu s obrázky a videi a Vy máte možnost opravy schválit e-mailem nebo telefonicky.

VŠEOBECNÉ INFORMACE

 • Jaguar Vehicle Interior and InControl Interface.

  DEZINFEKCE VOZŮ

  Land Rover a všichni naši autorizovaní partneři sledují aktuální informace o koronaviru a řídí se všemi platnými nařízeními. K nim patří nařízení vlády a všech místních úřadů, mezi které patří například důkladná dezinfekce vozů.

 • Jaguar F-PACE on Open Road.

  NOVINKY O ZNAČCE JAGUAR

  Zůstaňte v obraze. Naše sociální sítě Vám neustále přináší aktuální informace. Navštivte naše profily, aby Vám čas lépe utíkal.

 • Jaguar Steering Wheel, Dashboard and Control Center.

  AKTUÁLNÍ NABÍDKY

  Momentálně máme všichni o něco více času než normálně. Ideální příležitost na to, si v klidu vybrat vůz značky Jaguar. Všechny akční nabídky jsou samožřejmě i v těchto dobách platné.

ČASTÉ OTÁZKY TÝKAJÍCÍ SE KORONAVIROVÉ KRIZE

FAQ

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
 • FUNKČNÍ