Jaguar Leaper Logo.

KONEČNĚ ZASE OTEVŘENO

Vážení zákazníci a zájemci o vozy Jaguar,

máme za sebou týdny plné omezení našeho jinak svobodného života. Jako lidská společnost jsme prokázali – a nadále prokazujeme – mimořádnou sílu a solidaritu. Koronavirus nás bude ještě nějakou dobu trápit a stavět před velké výzvy. Každý den bychom proto měli projevovat vděčnost a vzdávat hold hrdinům všedních koronavirových dnů. I my ve společnosti Jaguar jsme v uplynulých týdnech podpořili řadu organizací, které pomáhají doma i v zahraničí, a v této podpoře hodláme pokračovat.

V České republice se naštěstí začínáme aspoň po krůčcích vracet zpět k normálu. Znovu jsme pro Vás otevřeli prodejní prostory partnerů značky Jaguar. Je jasné, že normální chod společnosti se nepodaří obnovit během chvíle. Naši prodejci a jejich servisy a autosalony se ale se všemi nezbytnými bezpečnostními opatřeními vracejí ke každodennímu fungování a jsou Vám stoprocentně k dispozici – někteří z nich sice za rouškami a přepážkami z plexiskla, ale vždy s nabídkou přátelského a profesionálního servisu, na jaký jste zvyklí.

Velice se těšíme na osobní shledání – na metrovou vzdálenost a bez potřesení rukou, avšak s vědomím toho, že se Vám daří a že společnými silami pokoříme i tuto výzvu.

JEDNEJTE ZODPOVĚDNĚ – ZŮSTAŇTE MOBILNÍ V JAKÉKOLI SITUACI

 • Jaguar Retailer Exterior.

  ZNOVU OTEVÍRÁME NAŠI PRODEJNÍ SÍŤ

  Od 20. 4. jsme pro Vás znovu otevřeli naše prodejní prostory. Na naše smluvní partnery se ale samozřejmě můžete i nadále obracet bezkontaktně – telefonicky nebo prostřednictvím internetu. Velká část smluvních partnerů bude rovněž dál nabízet službu vyzvednutí a odvozu a zpracovávat nové i dřívější objednávky.

  Potřebujete-li další informace, obraťte se přímo na smluvního partnera značky Jaguar.

 • Call Center Representatives.

  NAŠE SERVISY

  Také v našich servisech Vám nabídneme služby, na které jste zvyklí. Samozřejmě při tom budeme respektovat doporučení vlády a v rámci pracovních procesů dodržovat náležitý odstup, který zaručuje přerušení epidemiologického řetězce.

  V případě dotazů kontaktujte smluvního partnera značky Jaguar nebo naše oddělení péče o zákazníky.

  ZÁKAZNICKÉ CENTRUM: 00800 – 338670 49
  ASISTENČNÍ SLUŽBA: +420 261 000 556

 • Jaguar Badge Close-up.

  ZKUŠEBNÍ JÍZDY VE VOZECH JAGUAR

  Za předpokladu dodržení všech bezpečnostních požadavků Vám nadále rádi poskytneme požadovaný vůz ke zkušební jízdě. Všechny aktuální nabídky zůstávají v platnosti a vhodný model jako obvykle najdete prostřednictvím vyhledávání vozidel.

  Potřebujete-li další informace nebo chcete-li zorganizovat zkušební jízdu, obraťte se přímo na smluvního partnera značky Jaguar.

VÁŠ SERVIS

 • Long Exposure of Winding Road Lit Up at Night.

  PICK-UP SERVIS

  K dispozici u většiny smluvních partnerů: náš Jaguar Pick-up servis. Pro více informací se obraťte na svého autorizovaného partnera.

 • Jaguar I-PACE on Road.

  SJEDNEJTE SI SERVIS ONLINE

  Nyní máte možnost sjednat si schůzku u našich servisních partnerů skrz elektronický formulář. Zadejte údaje o Vašem voze, zvolte Vašeho autorizovaného partnera Jaguar a zvolte servisní úkony, které si přejete provést. Poté si budete moci zvolit z dostupných dat a časů. Po odeslání formuláře od nás obdržíte potvzení e-mailem.

 • Jaguar Technician.

  VAŠE DIGITÁLNÍ SERVISNÍ PROHLÍDKA

  Abyste mohli zůstat doma, návštěva servisu může proběhnout digitálně. Naše elektronická kontrola stavu vozidla Vám nabídne pohodlný a na místě nezávislý přehled, jaké servisní úkony je potřeba provést na Vašem voze. Obdržíte detailní zprávu s obrázky a videi a Vy máte možnost opravy schválit e-mailem nebo telefonicky.

VŠEOBECNÉ INFORMACE

 • Jaguar Vehicle Interior and InControl Interface.

  DEZINFEKCE VOZŮ

  Land Rover a všichni naši autorizovaní partneři sledují aktuální informace o koronaviru a řídí se všemi platnými nařízeními. K nim patří nařízení vlády a všech místních úřadů, mezi které patří například důkladná dezinfekce vozů.

 • Jaguar F-PACE on Open Road.

  NOVINKY O ZNAČCE JAGUAR

  Zůstaňte v obraze. Naše sociální sítě Vám neustále přináší aktuální informace. Navštivte naše profily, aby Vám čas lépe utíkal.

 • Jaguar Steering Wheel, Dashboard and Control Center.

  AKTUÁLNÍ NABÍDKY

  Momentálně máme všichni o něco více času než normálně. Ideální příležitost na to, si v klidu vybrat vůz značky Jaguar. Všechny akční nabídky jsou samožřejmě i v těchto dobách platné.

ČASTÉ OTÁZKY TÝKAJÍCÍ SE KORONAVIROVÉ KRIZE

FAQ