AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL
Jaguar C-X75 concept car in white parked in a studio.

O SPOLEČNOSTI JAGUAR LAND ROVER

C‑X16 – INTERIÉR ZAMĚŘENÝ NA ŘIDIČE

Vůz C‑X16 byl navržen s důrazem na výkon, který vás svádí k jízdě. Chcete s sebou vzít spolujezdce? To už je na vás. Díky záměrně těsnému prostoru kolem volantu je řidič doslova obklopen kokpitem. Sedí přímo uprostřed všeho dění.

Pozoruhodná účelnost, kterou naznačuje styl exteriéru modelu C‑X16, je potvrzena okamžikem, kdy otevřete dveře. Řidič i spolujezdec jsou uvítáni působivým interiérem v červené barvě s dekorativními prkvy a čalouněním z těch nejluxusnějších materiálů: kůže Alcantara®, eloxovaný, strojově opracovaný hliník, uhlíková vlákna a matný chrom.

Rychlostní stupně řidič volí pákou, která připomíná joystick a která jako by patřila do stíhacího letounu, podobně jako řada ovladačů z hliníku, uhlíkových vláken a chromu.

Po stisknutí červeného startovacího tlačítka se – podobně jako v letadle – rozsvítí displeje a přístrojová deska se dvěma ukazateli. Dotyková obrazovka pak přináší informace o všech aspektech výkonu vozu.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Jaguar považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční