UJIŠTĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKY V SOUVISLOSTI S BREXITEM

Dne 31. ledna 2020 Spojené království oficiálně opustilo EU a vstoupilo do přechodného období, během něhož budou mezi Spojeným královstvím a Evropskou unií sjednány nové obchodní dohody.

Společnost Jaguar Land Rover ujišťuje své zákazníky v České republice, že v souvislosti s koupí nebo vlastnictvím vozu Jaguar nebo Land Rover nemusejí mít s ohledem na tyto změny žádné obavy.

Pro všechny zákazníky, kteří by chtěli zrušit objednávku vozu u našich autorizovaných prodejců, zavádíme zvláštní záruku ceny, která bude platit i v případě zvýšení dovozních cel v přímém důsledku odchodu Spojeného království z Evropské unie. Tato záruka nabízí neomezenou jistotu a zůstává v platnosti až do konce přechodného období sjednaného v tuto chvíli do 31. 12. 2020, resp. do oznámení nových rámcových podmínek.

Tato ochrana ceny se vztahuje zejména na dovozní cla, daně nebo sazby, které se mění v přímém důsledku odchodu Spojeného království z Evropské unie.

Podmínkou pro využití této záruky je uzavření platné kupní smlouvy s autorizovaným smluvním partnerem a v případě individuálních objednávek také potvrzení data výroby společností Jaguar Land Rover.

Další informace získáte u místního autorizovaného prodejce Jaguar.