Skip primary navigation

PŘÍRUČKY JAGUAR

skip.tertiary.navigation

PŘÍRUČKY JAGUAR

NÁVODY K OBSLUZE

PŘÍRUČKA: JAGUAR XK
Součástí dokumentace dodávané k vozům značky Jaguar je rovněž kompletní návod k obsluze. Obsahuje podrobné informace týkající se ovládání vozu a všech funkcí, ale rovněž důležité bezpečnostní pokyny. Tyto podklady mějte uložené ve svém voze, abyste je v případě potřeby měli rychle při ruce. Pokud se budete chtít seznámit se všemi funkcemi svého vozu v klidu z domova, na této stránce naleznete dokumentaci v elektronické podobě.

KE STAŽENÍ


RYCHLÝ PRŮVODCE
Podrobná četba detailního návodu k obsluze není po zakoupení nového vozu značky Jaguar bezpodmínečně nejvyšší prioritou ... Z toho důvodu nabízíme zkrácený návod, který Vám zprostředkuje krátký, praktický přehled o hlavních znacích a funkcích Vašeho nového vozu. 

KE STAŽENÍ


NÁHRADNÍ DOKUMENTACE
Kdykoliv se může stát, že nebudete moci nalézt příručky nebo jinou dokumentaci. V tomto případě si v našem online obchodě můžete objednat náhradní vydání. Pro téměř každý model značky Jaguar, který je nabízený od roku 2001, je k dostání dokumentace v řadě různých jazykových verzí.

NAVŠTIVTE NÁŠ OBCHOD S DOKUMENTACÍ


PŘÍRUČKA O ZÁRUČNÍM PLNĚNÍ
Informujte se o podmínkách vaší záruky. Musíte být obeznámeni se záručními podmínkami, pro případ, že se vyskytnou neočekávaně problémy na vašem voze. Za tímto účelem vám na tomto místě poskytujeme ke stažení příručku Jaguar o záručním plnění, dokument obsahující kompletní informace o záručním krytí a s tím souvisejícím plněním.

VAŠE PŘÍRUČKA O ZÁRUČNÍM PLNĚNÍ KE STAŽENÍ VE FORMÁTU PDF