Skip primary navigation

TISKOVÉ ZPRÁVY A PR

TISKOVÉ ZPRÁVY

 • 10. 1. 2017

  JAGUAR F-TYPE PRO MODELOVÝ ROK 2018 VYUŽÍVÁ TECHNOLOGII GOPRO

  Praha, 10. ledna 2017 - Jaguar F-TYPE pro modelový rok 2018 nabízí technologie, které se ještě více zaměřují na řidiče a rozšiřuje tak portfolio značky Jaguar. Tu tvoří celkem 28 verzí vozu, od puristického F-TYPU s pohonem zadních kol a výkonem 340 koní, až po F-TYPE SVR s pohonem všech kol a maximální rychlostí 322 km/h.

 • 25. 11. 2016

  NOVÁ APLIKACE SPOTIFY PRO AUTOMOBILY BYLA PŘEDSTAVENA RICKY WILSONEM ZE SKUPINY KAISER CHIEFS A RAPEREM EXAMPLE

  Jedinečná aplikace Spotify pro automobily byla spuštěna a nyní tak máte příležitost používat Spotify ve vozech Jaguar vybavených souborem aplikací InControl Apps.

 • 19. 2. 2016

  JAGUAR F-TYPE SVR: OSTRÝ SUPERSPORT S MAXIMÁLNÍ RYCHLOSTÍ 320 KM/H

  19. února 2016 - Nový Jaguar F-TYPE SVR je prvním Jaguarem s označením SVR, který naplno využívá potenciál lehkého hliníkového sportovního vozu. Jde o supersport s maximální rychlostí 322 km/h. Vyšší výkon, nižší váha, vylepšený podvozek a pohonné ústrojí, i aktivní aerodynamika poskytují verzím Coupé a Cabriolet výkon supersportu za všech podmínek.

 • 27. 1. 2016

  JAGUAR F-TYPE SVR S MAXIMÁLNÍ RYCHLOSTÍ 320 KM/H SE PŘEDSTAVÍ NA AUTOSALONU V ŽENEVĚ

  27. ledna 2016 ‑ Jaguar F-TYPE SVR se představí na ženevském autosalonu 1. března 2016.

 • 15. 9. 2015

  KASKADÉRSKÉ VOZY JAMESE BONDA SPATŘILY SVĚTLO SVĚTA VE FRANKFURTU

  Frankfurt, 15. září 2015 - Společnost Jaguar Land Rover dnes večer odhalila vozy, které se představí v nové bondovce SPECTRE. Patří mezi ně Jaguar C-X75, Range Rover Sport SVR a ikonický Land Rover Defender. Ty se poprvé ukázaly veřejnosti v paláci rodu Thurn-Taxisů. Čestnými hosty byli Naomie Harris (Moneypenny) a David Bautista (Hinx). Večerem provázel britský zpěvák a hudebník John Newman.

 • 14. 9. 2015

  NEJNOVĚJŠÍ JAGUAR F-PACE PŘEDSTAVIL SVÉ SCHOPNOSTI VELMI NETRADIČNĚ

  Frankfurt, 14. září - První rodinný sportovní vůz značky Jaguar pokořil gravitaci a den před svým celosvětovým představením veřejnosti na autosalonu ve Frankfurtu překonal světový rekord v otočce o 360 stupňů. Luxusní Jaguar F-PACE řídil britský profesionální kaskadér Terry Grant. Otočku na speciálně postavené konstrukci zvládl projet díky technologii F-PACu vycházející ze sportovních automobilů v kombinaci s nejpokročilejšími bezpečnostními prvky. Terry tak oficiálně představil vůz veřejnosti.

 • 14. 9. 2015

  ZNAČKA JAGUAR UVÁDÍ PRVNÍ LUXUSNÍ CROSSOVER JAGUAR F-PACE

  Frankfurt, 14. září 2015 – Přepychový Jaguar F-PACE byl světové veřejnosti představen v předvečer frankfurtského autosalonu netradičním způsobem. F-PACE předvedl svůj dynamický výkon při zvládnutí největší 360tistupňové smyčky světa.

 • 26. 8. 2015

  NEJSILNĚJŠÍ STRÁNKY JAGUARU F-PACE JSOU JÍZDNÍ VLASTNOSTI A OVLADATELNOST

  26. srpna 2015 - Nový Jaguar F-PACE je výkonný crossover navržený pro ty, kteří milují řízení. Luxusní model nabídne výborné dynamické schopnosti díky podvozku převzatému ze sportovního vozu Jaguar F-TYPE. Zároveň byl model testován ve stejně náročných podmínkách a na silnicích jako ostatní modely značky Jaguar. Jaguar F-PACE odmění řidiče a spolucestující kombinací agility a pohodlí. Ať už v zatáčkovitých horských průsmycích, na silnicích plynoucích krajinou nebo při cestování po dálnicích, tento vůz přináší citlivost a přesnost s výjimečně kultivovaným chodem.

 • 5. 8. 2015

  NOVÝ F-PACE BUDE PŘEDSTAVEN SKUPINĚ ČLENŮ „F-PACE CIRCLE“ PŘED OFICIÁLNÍM UVEDENÍM

  Zcela nový Jaguar F-PACE je už téměř tady! Tento nový sportovní crossover je nejnovějším přírůstkem v portfoliu dynamických a svůdných vozů Jaguar.

 • 1. 7. 2015

  ZÁŽITEK NA CELÝ ŽIVOT S VOZEM JAGUAR XE A SVĚTOVÝM TOP DJ ARMINEM VAN BUURENEM

  Schwalbach, 1. července 2015 – Zbrusu nový Jaguar XE je nejvyspělejší, nejvýkonnější a nejvybroušenější sportovní limuzína, jakou kdy Jaguar vyrobil. Jaguar Land Rover Europe v této souvislostí dnes spouští panevropskou* sociálně-mediální kampaň „The Experience of a Lifetime", která je oslavou dynamického charakteru a svůdného výkonu zbrusu nového XE.

More News