Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

XJ

Nový XJ je vrcholným sedanem v nabídce značky Jaguar, dokonalou kombinací nejmodernějších technologií, sportovní jízdní dynamiky a okázalého luxusu.

KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

OD

2 240 315 Kč*

  • EMISE CO2
  • již od 149 g/km
  • SPOTŘEBA PALIVA (kombinovaná)
  • již od 5,7 l/100 km

The new XJ is Jaguar's pinnacle saloon car, the perfect combination of cuttng-edge technology, sporting vehicle dynamics, and opulent luxury.

XJ je strhující kombinací výkonu, krásy a všestranné kultivovanosti. XJ je ztělesněním dokonalosti, ať máte náladu řídit, nebo se chcete natáhnout, odpočívat a nechat se odvézt.

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH počítaná kurzem 27,20 CZK/EUR. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného prodejce Jaguar. 

Jaguar XJ 3.0 l V6 Diesel Biturbo RWD: Spotřeba paliva ve městě: 7,0 l/100 km, mimo město: 5,2 l/100 km, kombinovaná: 5,7 l/100 km; emise CO2: 149 g/km

PROZKOUMEJTE INTERIÉR MODELU XJ

KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

XJ LUXURY

Sedadla čalouněná kůží Bond Grain v odstínu Cashew, horní část přístrojové desky v odstínu Truffle, čalounění stropu Morzine v odstínu Ivory, obložení interiéru matným růžovým dřevem a koberce v odstínu Truffle.

PROZKOUMEJTE INTERIÉR MODELU XJ

KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

STANDARDNÍ NEBO DLOUHÝ ROZVOR

Všechny verze modelu XJ, se standardním rozvorem (SWB) i dlouhým rozvorem (LWB), představují dokonalé prostředí jak pro pracovní jízdy, tak i pro cestování ve volném čase. Modely LWB poskytují cestujícím na zadních sedadlech více než metr prostoru pro nohy i jedinečné pohodlí „limuzíny“ díky upravenému nastavení vzduchového odpružení pro ještě větší komfort.

PŮSOBIVÝ DESIGN

Silný charakter modelu XJ se odráží v nízkém, širokém postoji a elegantních plochách pod bočními okny. XJ svou fúzí vybroušených dynamických linií
a elegantních tvarů dokonale ztělesňuje hlavní hodnoty značky Jaguar v oblasti estetiky: krásu, čistotu a jednoduchost. XJ je nyní ještě odvážnější
a asertivnější díky rozmanitým prvkům vnější výbavy, mezi něž patří vzpřímenější nová maska chladiče, výkonnější LED světlomety a přitažlivé nové zadní svítilny.

VNITŘNÍ KLID

V interiéru modelu XJ s výjimečnou úrovní luxusu objevíte kvalitu zpracování, která nemá konkurenci. V XJ nebudete nikdy jen cestovat, tento vůz vás přenese do jiného světa.

VÍCE INFORMACÍ

VÝKONNÝ, POHOTOVÝ, SOFISTIKOVANÝ

Veškeré motory nabízené pro modelovou řadu XJ poskytují výjimečnou kombinaci výkonu, kultivovanosti a hospodárnosti. Nabídka sahá od nové verze našeho vznětového motoru V6 3.0 l, nyní s výkonem 300 k a točivým momentem 700 Nm, až po zážehové motory 3.0 l V6 Kompresor s výkonem 340 k a 5.0 V8 kompresor o výkonu 550 k. Všechny verze jsou vybaveny osmistupňovou automatickou převodovkou, která zajišťuje sotva vnímatelné řazení s pohotovými reakcemi.

Jaguar XJ 3.0 l diesel Biturbo RWD: Spotřeba paliva ve městě: 7,0 l/100 km, mimo město: 5,2 l/100 km, kombinovaná: 5,7 l/100 km; emise CO2: 149 g/km
Jaguar XJ 3.0 l V6 Kompresor AWD: Spotřeba paliva ve městě: 13,6 l/100 km, mimo město: 7,6 l/100 km, kombinovaná: 9,8 l/100 km; emise CO2: 234 g/km
Jaguar XJ 5.0 l V8 Kompresor RWD: Spotřeba paliva ve městě: 16,2 l/100 km, mimo město: 8,2 l/100 km, kombinovaná: 11,1 l/100 km; emise CO2: 264 g/km

VÍCE INFORMACÍ

KRÁSA, ODOLNOST A AGILITA

Celohliníková konstrukce karoserie modelu XJ je nejen odolná
a pevná, ale také extrémně lehká. Díky samonosné karoserii, vyrobené výhradně z hliníku nýtováním a bez jediného svarového spoje, je XJ jedním z nejlehčích vozů ve své třídě. Vynikající poměr výkonu a hmotnosti vylepšuje všechny aspekty provozních vlastností a samonosná konstrukce s vyšší tuhostí nabízí také vynikající přednosti v oblasti ovladatelnosti a bezpečnosti.

VÍCE INFORMACÍ

DOKONALE PROPOJENÝ VŮZ

Jaguar InControl Touch Pro – dodávaný standardně ve všech verzích XJ – je zcela novým informačním a zábavním systémem, jehož nejmodernější technika posouvá myšlenku „propojeného vozu“ na zcela novou úroveň.

Osmipalcový dotykový displej na středové konzole
a konfigurovatelný panel přístrojů tvořený 12,3" displejem TFT
s vysokým rozlišením poskytují uživatelsky přívětivá rozhraní
a řadu inovativních prvků. Mezi ně patří zcela nový předvídavý navigační systém, který se „naučí“ pravidelné trasy,
a nejmodernější systém hlasového ovládání, který reaguje na přirozené fráze místo předem pevně definovaných povelů.

Součástí systému je také pevný disk s kapacitou 10 GB pro uložení multimediálních souborů.

VÍCE INFORMACÍ

XJR: VYSOKÝ VÝKON A LUXUS

XJR kombinuje výkony supersportovního vozu s nejvyšší úrovní řemeslného zpracování. Užívejte si nejvyšší úrovně sportovního luxusu, od motoru 5.0 l V8 Kompresor o výkonu 550 k, přes vyspělé systémy pro podporu jízdní dynamiky, až po charakteristický design R a moderní interiér.

Jaguar XJR 5.0 l V8 Kompresor RWD: Spotřeba paliva ve městě: 16,2 l/100 km, mimo město: 8,2 l/100 km, kombinovaná: 11,1 l/100 km; emise CO2: 264 g/km

PROZKOUMEJTE CELOU MODELOVOU ŘADU

Projděte si kompletní modelovou řadu XJ a objevte dokonalé kombinace výkonu, ovladatelnosti a komfortu.