Skip primary navigation

MÁ-LI BÝT NĚCO SKVĚLÉ, MUSÍ TO BÝT VZÁCNÉ

VÝJIMEČNÉ SPORTOVNÍ VÝKONY, MIMOŘÁDNÝ LUXUS.
POUZE NOVÝ XJ VÁM NABÍZÍ TO NEJLEPŠÍ Z OBOU SVĚTŮ.

RYZÍ LUXUS, IMPOZANTNÍ JÍZDA

STRHUJÍCÍ KOMBINACE VÝKONU, KRÁSY A ZÁŽITKŮ
ZE SKUTEČNĚ DYNAMICKÉ JÍZDY.

VNITŘNÍ KLID

OBJEVTE VÝJIMEČNOU ÚROVEŇ LUXUSU A ŘEMESLNÉHO ZPRACOVÁNÍ.

XJR: LUXUS
A SPORTOVNÍ VÝKONY

NEJVYŠŠÍ ÚROVEŇ SPORTOVNÍHO LUXUSU V PODÁNÍ ZNAČKY JAGUAR.

XJ Luxurious Interior

LUXUS DOTAŽENÝ K DOKONALOSTI

XJ AUTOBIOGRAPHY KOMBINUJE DOKONALÝ LUXUS S JEDINEČNÝM DESIGNEM, ČÍMŽ SE ŘADÍ NA VRCHOL MODELOVÉ ŘADY XJ.

skip.tertiary.navigation

XJ

XJ je strhující kombinací výkonu, krásy a všestranné kultivovanosti. XJ je ztělesněním dokonalosti, ať máte náladu řídit, nebo se chcete natáhnout, odpočívat a nechat se odvézt.

XJ SWB

Od 2 240 315 Kč*

XJ LWB

Od 2 499 618 Kč*

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH počítaná kurzem 27,20 CZK/EUR. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného Jaguar prodejce.

PŮSOBIVÝ DESIGN

Silný charakter modelu XJ se odráží v nízkém, širokém postoji a elegantních plochách pod bočními okny. XJ svou fúzí vybroušených dynamických linií a elegantních tvarů dokonale ztělesňuje hlavní hodnoty značky Jaguar v oblasti estetiky: krásu, čistotu a jednoduchost. XJ je nyní ještě odvážnější a asertivnější díky rozmanitým prvkům vnější výbavy, mezi něž patří vzpřímenější nová maska chladiče, výkonnější světlomety LED a přitažlivé nové zadní svítilny.

EXTERIÉR
Moving Design

VNITŘNÍ KLID

V interiéru modelu XJ s výjimečnou úrovní luxusu objevíte kvalitu zpracování, která nemá konkurenci. V XJ nebudete nikdy jen cestovat, tento vůz vás přepraví do jiného světa.

INTERIÉR
 • XJ LUXURY

  Sedadla čalouněná kůží Bond Grain v odstínu Cashew, horní část přístrojové desky v odstínu Truffle, čalounění stropu Morzine v odstínu Ivory, obložení interiéru matným růžovým dřevem a koberce v odstínu Truffle.

 • XJ PREMIUM LUXURY

  Sedadla čalouněná kůží Soft Grain v odstínu Ivory s kontrastním prošíváním a kédrováním v odstínu Oyster, horní část přístrojové desky v odstínu Oyster, čalounění stropu Morzine v odstínu Ivory, obložení interiéru lesklým dubovým dřevem a koberce v odstínu Oyster.

 • XJ PORTFOLIO

  Sedadla čalouněná perforovanou kůží Soft Grain v odstínu Navy s kontrastním prošíváním v diamantovém vzoru v odstínu Ivory, horní část přístrojové desky v odstínu Navy, čalounění stropu velurem v odstínu Ivory, obložení ebenovým dřevem a koberce v odstínu Navy.

 • XJ AUTOBIOGRAPHY

  Sedadla čalouněná perforovanou semianilinovou kůží v odstínu Ivory s kontrastním prošíváním v diamantovém vzoru v odstínu Mineral, horní část přístrojové desky v odstínu Mineral, čalounění stropu kůží v odstínu Mineral, ozdobné obložení dub s intarzií a koberce v odstínu Mineral.

 • XJ R-SPORT

  Sportovní sedadla čalouněná kůží Soft Grain v odstínu Jet s kontrastním prošíváním v odstínu Red, horní část přístrojové desky v odstínu Jet, čalounění stropu velurem Premium v odstínu Ivory, obložení interiéru v provedení černý klavírový lak a koberce v odstínu Jet.

 • XJR

  Sportovní sedadla s dvoubarevným čalouněním kůží Soft Grain v odstínech Jet/Red s kontrastním prošíváním v odstínu Red, horní část přístrojové desky v odstínu Jet, čalounění stropu velurem Premium v odstínu Jet, obložení interiéru v provedení černý klavírový lak a koberce v odstínu Jet.

VÝKONNÝ, POHOTOVÝ, SOFISTIKOVANÝ

Veškeré motory nabízené pro modelovou řadu XJ poskytují výjimečnou kombinaci výkonu, kultivovanosti a hospodárnosti. Nabídka sahá od nové verze našeho vznětového motoru V6 3.0 l, nyní s výkonem 300 k a točivým momentem 700 Nm, až po zážehové motory 3.0 l V6 Kompresor s výkonem 340 k a 5.0 V8 kompresor o výkonu 550 k. Všechny verze jsou vybaveny osmistupňovou automatickou převodovkou, která zajišťuje sotva vnímatelné řazení s pohotovými reakcemi.

Jaguar XJ 3.0 l V6 Diesel RWD: Spotřeba paliva ve městě: 7,0 l/100 km, mimo město: 5,2 l/100 km, kombinovaná: 5,7 l/100 km; emise CO2: 149 g/km
Jaguar XJ 3.0 l V6 Kompresor AWD: Spotřeba paliva ve městě: 13,6 l/100 km, mimo město: 7,6 l/100 km, kombinovaná: 9,8 l/100 km; emise CO2: 234 g/km
Jaguar XJ 5.0 l V8 Kompresor RWD: Spotřeba paliva ve městě: 16,2 l/100 km, mimo město: 8,2 l/100 km, kombinovaná: 11,1 l/100 km; emise CO2: 264 g/km

JÍZDNÍ DYNAMIKA

KRÁSA, ODOLNOST A AGILITA

Celohliníková konstrukce karoserie modelu XJ je nejen odolná a pevná, ale také extrémně lehká. Díky samonosné karoserii, vyrobené výhradně z hliníku nýtováním a bez jediného svarového spoje, je XJ jedním z nejlehčích vozů ve své třídě. Vynikající poměr výkonu a hmotnosti vylepšuje všechny aspekty provozních vlastností a samonosná konstrukce s vyšší tuhostí nabízí také vynikající přednosti v oblasti ovladatelnosti a bezpečnosti.

BEZPEČNOST A ZABEZPEČENÍ
XJ Skeleton

DOKONALE PROPOJENÝ VŮZ

Jaguar InControl Touch Pro – dodávaný standardně ve všech verzích XJ – je zcela novým informačním a zábavním systémem, jehož nejmodernější technika posouvá myšlenku „propojeného vozu“ na zcela novou úroveň.

Osmipalcový dotykový displej na středové konzole a konfigurovatelný panel přístrojů tvořený 12,3"" displejem TFT s vysokým rozlišením poskytují uživatelsky přívětivá rozhraní a řadu inovativních prvků. Mezi ně patří zcela nový předvídavý navigační systém, který se „naučí“ pravidelné trasy, a nejmodernější systém hlasového ovládání, který reaguje na přirozené fráze místo předem pevně definovaných povelů.

Součástí systému je také pevný disk s kapacitou 10 GB pro uložení multimediálních souborů.

* V závislosti na trhu

MULTIMEDIÁLNÍ
The Well Connected Car

XJR: VYSOKÝ VÝKON A LUXUS

XJR kombinuje výkony supersportovního vozu s nejvyšší úrovní řemeslného zpracování. Užívejte si nejvyšší úrovně sportovního luxusu, od motoru 5.0 l V8 Kompresor o výkonu 550 k, přes vyspělé systémy pro podporu jízdní dynamiky, až po charakteristický design R a moderní interiér.

Jaguar XJR 5.0 l V8 Kompresor RWD: Spotřeba paliva ve městě: 16,2 l/100 km, mimo město: 8,2 l/100 km, kombinovaná: 11,1 l/100 km; emise CO2: 264 g/km

PŘEHRÁT VIDEA

JAGUAR CARE

XJ* je nabízen včetně programu zákaznické péče Jaguar Care, který zahrnuje tříletou záruku a pravidelné servisní prohlídky po dobu tří let bez omezení ujetých kilometrů a bez jakýchkoli dodatečných nákladů. Užívejte si bezstarostnou jízdu v automobilu, který je prostě neodolatelný.

*Nabídka neplatí pro vozy XJ modelového roku 2015 (k dispozici od modelového roku 2016)

VÍCE INFORMACÍ

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH počítaná kurzem 27,20 CZK/EUR. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného Jaguar prodejce.