Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

XF S

XF ve své nejúchvatnější a nejsportovnější podobě. XF s výkonem motoru V6.

Od

1 893 650 Kč*

  • EMISE CO2
  • od 198 g/km s automatickou převodovkou
  • SPOTŘEBA PALIVA
  • (kombinovaná)
  • 8,3 l/100 km s automatickou převodovkou

XF S úžasným způsobem kombinuje výkon motoru V6 se sportovním luxusem. Užívejte si precizní ovladatelnosti s excelentním komfortem odpružení díky systémům Adaptive Dynamics a Configurable Dynamics. Sportovním výkonům odpovídá asertivní vnější design S završený červenými brzdovými třmeny, 19“ koly z lehké slitiny, dvojitými koncovkami výfuku, elegantním zadním spojlerem a jedinečným designem interiéru.

LUXUS INSPIROVANÝ SPORTEM

XF S nabízí luxus se stylem sportovního vozu. Exkluzivní logo S zdobí sportovní sedadla čalouněná kombinací kůže Taurus a veluru, kovové prahové lišty a multifunkční volant.

ADAPTIVE DYNAMICS

Systém Adaptive Dynamics nastavuje elektronicky řízené tlumiče modelu XF, aby byla zajištěna nejvyšší míra komfortu a precizní ovladatelnosti. Adaptive Dynamics analyzuje řízení až 500krát za sekundu a pohyby karoserie až 100krát za sekundu, navíc také všechny povely řidiče, a na základě toho realizuje dokonalé nastavení podvozku pro danou jízdní situaci a požadavky řidiče.

SPORTOVNÍ DESIGN

XF S s odvážným vnějším a vnitřním designem se svým vzhledem vyrovná poskytovaným výkonům. Stylové úpravy verze S zahrnují sportovní přední nárazník, spojler a leskle černé boční prahy. Díky tomu jsou již tak dynamické tvary modelu XF ještě svalnatější. Sportovní sedadla a jedinečná obložení Dark Hex Aluminium vytvářejí v interiéru dokonalou sportovní atmosféru.

ABSOLUTNÍ VÝKON

XF S je nabízen s výkonným zážehovým motorem V6 3.0 l 380 k, přeplňovaným kompresorem, který pohání také model F-TYPE S. Poskytuje strhující výkony s optimální hospodárností a kultivovaností. Tato jednotka s točivým momentem 450 Nm umožňuje zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,3 sekundy a nejvyšší rychlost 250 km/h.

STANDARDNÍ VÝBAVA VŠECH MODELŮ XF

PŘIZPŮSOBTE SI XF SVÝM PŘEDSTAVÁM

XF si můžete přizpůsobit svému vkusu a životnímu stylu výběrem vhodných doplňků z naší rozsáhlé kolekce příslušenství pro exteriér a interiér.

PROZKOUMAT PŘÍSLUŠENSTVÍ

CENY MODELU XF S

XF S stojí od 1 893 650 Kč* a nabízí celou řadu prvků výbavy na přání a příslušenství.

VÍCE INFORMACÍ

POCIT JISTOTY SE ZNAČKOU JAGUAR

Komplexní záruka Jaguar vám poskytne pocit jistoty, že bude o váš XF vždy dokonale postaráno.

VÍCE INFORMACÍ

PODNIKNĚTE TESTOVACÍ JÍZDU S MODELEM XF

Přesvědčte se na vlastní kůži o osobitém designu, dynamických jízdních vlastnostech a nejmodernější technice modelu XF. Zarezervujte si exkluzivní testovací jízdu u vašeho prodejce Jaguar.

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH počítaná kurzem 27,20 CZK/EUR. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného Jaguar prodejce.