Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

XF R-SPORT

Odvážný a asertivní. Nezaměnitelný sportovní charakter při pohledu zvenku i uvnitř.

Od

1 262 998 Kč*

  • EMISE CO2
  • od 104 g/km s manuální převodovkou
  • od 109 g/km s automatickou převodovkou
  • SPOTŘEBA PALIVA
  • (kombinovaná)
  • od 4,0 l/100 km s manuální převodovkou
  • od 4,1 l/100 km s automatickou převodovkou

XF R-Sport odvážným způsobem vyjadřuje sportovní charakter modelu XF. Svalnatý vnější design umocňuje osobitý styl modelu XF a sportovní podvozek* poskytuje precizní ovladatelnost s dokonalým pocitem kontaktu s vozovkou.

INSPIROVÁN SPORTOVNÍMI VÝKONY

V tomto interiéru se odráží sportovní osobnost modelu XF. Jedinečné obložení Dark Morse Aluminium se táhne napříč přístrojovou deskou, zatímco důležité detaily se vyznačují logem R-Sport a příslušnou stylistickou úpravou, která umocňuje osobitý styl.

SPORTOVNÍ INTERIÉR

Sportovní atmosféra v kombinaci s kultivovaností a luxusem modelu XF. Anatomicky tvarovaná sportovní sedadla, čalouněná kombinací tkaniny Technical Mesh a kůží Taurus, vám poskytnou dokonalou oporu těla na dlouhých cestách i při rychlém průjezdu zatáčkami. Atletický charakter interiéru umocňují prahové lišty
R-Sport a logo R-Sport na volantu.

SPORTOVNÍ EXTERIÉR

Exteriér verze R-Sport je skutečně nepřehlédnutelný. Je osobitý díky jedinečnému vnějšímu designu, který zahrnuje sportovní přední nárazník, boční prahy R-Sport v barvě karoserie, zadní spojler a loga R-Sport na bočních krytech ventilačních otvorů.

SPORTOVNÍ PODVOZEK*

Sportovní podvozek modelu R-Sport je vybaven tužšími vinutými pružinami a progresivními tlumiči se sportovnější charakteristikou. Nastavení těchto pružin a tlumičů zaručuje výjimečnou ovladatelnost a agilitu při zachování legendárního komfortu odpružení vozů Jaguar.

*Sportovní podvozek je standardní výbavou

STANDARDNÍ VÝBAVA VŠECH MODELŮ XF

PŘIZPŮSOBTE SI XF SVÝM PŘEDSTAVÁM

XF si můžete přizpůsobit svému vkusu a životnímu stylu výběrem vhodných doplňků z naší rozsáhlé kolekce příslušenství pro exteriér a interiér.

PROZKOUMAT PŘÍSLUŠENSTVÍ

CENY MODELU XF R-SPORT

XF R-Sport stojí od 1 262 998 Kč* a nabízí celou řadu prvků výbavy na přání a příslušenství.

VÍCE INFORMACÍ

POCIT JISTOTY SE ZNAČKOU JAGUAR

Komplexní záruka Jaguar vám poskytne pocit jistoty, že bude o váš XF vždy dokonale postaráno.

VÍCE INFORMACÍ

PODNIKNĚTE TESTOVACÍ JÍZDU S MODELEM XF

Přesvědčte se na vlastní kůži o osobitém designu, dynamických jízdních vlastnostech a nejmodernější technice modelu XF. Zarezervujte si exkluzivní testovací jízdu u vašeho prodejce Jaguar.

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH počítaná kurzem 27,20 CZK/EUR. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného Jaguar prodejce.