Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

XF PURE

Esence modelu XF. Charakteristické sportovní výkony vozů Jaguar zaměřené na řidiče v kombinaci s hospodárností.

Od

899 000 Kč¹

  • EMISE CO2
  • od 104 g/km s manuální převodovkou
  • od 109 g/km s automatickou převodovkou
  • SPOTŘEBA PALIVA
  • (kombinovaná)
  • od 4,0 l/100 km s manuální převodovkou
  • od 4,1 l/100 km s automatickou převodovkou

Na okouzlující, aerodynamický exteriér navazuje dokonale sladěný moderní interiér. XF Pure nabízí komfort a ještě zábavnější jízdu díky novému informačnímu a zábavnímu systému Jaguar InControl s ovládáním na 8“ dotykovém displeji. Z širokého výběru motorů a převodovek si můžete vybrat kombinaci, která dokonale uspokojí vaše potřeby, ať kladete důraz na sportovní výkony, nebo hospodárnost.

RYZÍ UŠLECHTILOST

V modelu XF Pure naleznete nejmodernější technologie a moderní řemeslné zpracování. Sedadla nastavitelná v 8/8 směrech a nádherně zpracované leskle černé obložení nabízejí komfort a styl. Každou jízdu vylepší vyspělý informační a zábavní systém a zvuková aparatura Jaguar s 8 reproduktory a výkonem 80 W.

ŠÍŘE POSKYTOVANÝCH VÝKONŮ

XF nabízí řadu motorů od dvoulitrového řadového čtyřválce
E-Performance (163 k) s emisemi CO2 již od pouhých 104 g/km, až po motor V6 3.0 l (340 k), který umožňuje zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,4 sekundy. Ať toužíte po hospodárnosti, či sportovních výkonech, hodných značky Jaguar, zajisté si vyberete XF, který bude přesně pro vás.

NABÍDKA PŘEVODOVEK

XF je nabízen s šestistupňovou manuální* nebo elektronicky řízenou osmistupňovou automatickou převodovkou. Manuální převodovka umožňuje hladké a precizní řazení s vynikající úrovní komfortu. Zatímco automatická převodovka umožňuje suverénní akceleraci s hladkým a rychlým řazením.

*Manuální převodovka je nabízena v kombinaci se čtyřválcovými turbodiesely Ingenium 2.0 l E-Performance (163 k) a I4 2.0 l 180 k.

CELKOVÉ NÁKLADY NA VLASTNICTVÍ VOZU

Při vývoji modelu XF jsme dbali na to, abychom minimalizovali celkové náklady na vlastnictví vozu. XF se může pochlubit záviděníhodnou hospodárností s vynikajícími hodnotami spotřeby paliva již od 4,0 l/100 km a emisí CO2 již od 104 g/km. Tím však úspory nákladů nekončí. XF nabízí také delší servisní intervaly. Díky tomu nemusíte na servis myslet do ujetí až 34 000 kilometrů, nebo po dobu až dvou let.

STANDARDNÍ VÝBAVA VŠECH MODELŮ XF

PŘIZPŮSOBTE SI XF SVÝM PŘEDSTAVÁM

XF si můžete přizpůsobit svému vkusu a životnímu stylu výběrem vhodných doplňků z naší rozsáhlé kolekce příslušenství pro exteriér a interiér.

PROZKOUMAT PŘÍSLUŠENSTVÍ

CENY MODELU XF PURE

XF Pure stojí od 899 000 Kč¹ a nabízí celou řadu prvků výbavy na přání a příslušenství.

VÍCE INFORMACÍ

POCIT JISTOTY SE ZNAČKOU JAGUAR

Komplexní záruka Jaguar vám poskytne pocit jistoty, že bude o váš XF vždy dokonale postaráno.

VÍCE INFORMACÍ

PODNIKNĚTE TESTOVACÍ JÍZDU S MODELEM XF

Přesvědčte se na vlastní kůži o osobitém designu, dynamických jízdních vlastnostech a nejmodernější technice modelu XF. Zarezervujte si exkluzivní testovací jízdu u vašeho prodejce Jaguar.

¹Speciální nabídková cena bez DPH pouze pro podnikatele; časově omezená nabídka do 31. 3. 2017, nejedná se o nabídku k uzavření kupní smlouvy.
Ilustrace vozidla může obsahovat příplatkovou výbavu nad rámec uváděné ceny.

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH počítaná kurzem 27,20 CZK/EUR. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného Jaguar prodejce.