Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

XF PRESTIGE

Pozvedněte luxus na novou úroveň moderními materiály a nejkvalitnějším řemeslným zpracováním.

OD

1 224 157 Kč*

  • EMISE CO2
  • od 104 g/km s manuální převodovkou
  • od 109 g/km s automatickou převodovkou
  • SPOTŘEBA PALIVA
  • (kombinovaná)
  • od 4,0 l/100 km s manuální převodovkou
  • od 4,1 l/100 km s automatickou převodovkou

XF Prestige poskytuje elegantní luxus. K dispozici jsou sedadla čalouněná kůží Taurus a rozmanitá obložení se znamenitým řemeslným zpracováním. Ambientní osvětlení interiéru završuje elegantní vnitřní prostor. Dynamický exteriér korunují bi-xenonové světlomety se světly LED ve tvaru písmene J pro denní svícení.

MODERNÍ LUXUS

Užijte si ještě vyšší úrovně luxusu v modelu XF Prestige. Přední sedadla, elektricky nastavitelná v 10/10 směrech, a zadní dělená a sklopná sedadla zvyšují komfort a praktičnost, zatímco fosforově modré ambientní osvětlení interiéru zdůrazňuje moderní řemeslné zpracování.

INTERIÉR ČALOUNĚNÝ KŮŽÍ

XF Prestige je nabízen se sedadly čalouněnými kůží Taurus v rozmanitých barvách. K luxusní atmosféře přispívá také volant, který je dovedně obšitý kůží Soft Grain.

XENONOVÉ SVĚTLOMETY

Bi-xenonové světlomety poskytují jasné světlo a vynikající osvětlení vozovky v režimech tlumených i dálkových světel pro snadnější řízení a bezpečnější jízdu za tmy. Integrovaná světla LED pro denní svícení ve tvaru písmene J přispívají k charakteristickému vzhledu modelu XF Prestige. Součástí standardní výbavy jsou integrované ostřikovače.

AMBIENTNÍ OSVĚTLENÍ INTERIÉRU

Interiér vdechuje život pečlivě rozmístěné fosforově modré ambientní osvětlení, které zdůrazňuje nejdůležitější stylové detaily a funkce a vytváří příjemné vizuální efekty.

STANDARDNÍ VÝBAVA VŠECH MODELŮ XF

PŘIZPŮSOBTE SI XF SVÝM PŘEDSTAVÁM

XF si můžete přizpůsobit svému vkusu a životnímu stylu výběrem vhodných doplňků z naší rozsáhlé kolekce příslušenství pro exteriér a interiér.

PROZKOUMAT PŘÍSLUŠENSTVÍ

CENY MODELU XF PRESTIGE

XF Prestige stojí od 1 224 157 Kč* a nabízí celou řadu prvků výbavy na přání a příslušenství.

VÍCE INFORMACÍ

POCIT JISTOTY SE ZNAČKOU JAGUAR

Komplexní záruka Jaguar vám poskytne pocit jistoty, že bude o váš XF vždy dokonale postaráno.

VÍCE INFORMACÍ

PODNIKNĚTE TESTOVACÍ JÍZDU S MODELEM XF

Přesvědčte se na vlastní kůži o osobitém designu, dynamických jízdních vlastnostech a nejmodernější technice modelu XF. Zarezervujte si exkluzivní testovací jízdu u vašeho prodejce Jaguar.

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH počítaná kurzem 27,20 CZK/EUR. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného Jaguar prodejce.