Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

XF PORTFOLIO

Vrchol luxusu a řemeslného zpracování v podání modelu XF.

Od

1 319 142 Kč*

  • EMISE CO2
  • od 104 g/km s manuální převodovkou
  • od 109 g/km s automatickou převodovkou
  • SPOTŘEBA PALIVA
  • l/100 km (kombinovaná)
  • 4,0Manuální převodovka
  • 4,1Automatická převodovka

Portfolio je XF ve své nejluxusnější podobě. Elegantní exteriér modelu XF je umocněn standardně dodávanými* 18“ koly z lehké slitiny. Materiály nejvyšší kvality v interiéru jsou zpracovány s úzkostlivou pečlivostí věnovanou detailům. Výsledkem je interiér s vrcholnou úrovní elegance a komfortu.

VNITŘNÍ ELEGANCE

Dejte najevo svůj styl díky nejširšímu výběru výbavy pro model XF. Usedněte pohodlně do vašeho dokonalého interiéru a užívejte si prémiového luxusu sedadel čalouněných kůží Windsor.

INTERIÉR ČALOUNĚNÝ KŮŽÍ WINDSOR

XF Portfolio má sedadla čalouněná kůží Windsor, jíž je obšitá rovněž přístrojová deska. Tato měkká, jemná prémiová kůže nabízí nejvyšší úroveň komfortu. Pro čalounění sedadel je na výběr pět různých barev.

SEDADLA NASTAVITELNÁ V 10/10 SMĚRECH

XF Portfolio nabízí ještě vyšší úroveň komfortu a luxusu díky sedadlům, která jsou čalouněná kůží a nastavitelná elektricky v 10/10 směrech. Z paměti si můžete kdykoli vyvolat osobní nastavení polohy sedadla řidiče, vnějších zpětných zrcátek a volantu (za příplatek).

LUXUSNÍ VÝBĚR

Vyberte si z naší rozsáhlé nabídky pečlivě zpracovaných materiálů, od elegantních dřevěných obložení, moderního hliníku nebo sportovních uhlíkových vláken, přes čalounění stropu velurem, až po čalounění kůží Windsor.

Image shows an optional InControl Touch Pro screen

STANDARDNÍ VÝBAVA VŠECH MODELŮ XF

PŘIZPŮSOBTE SI XF SVÝM PŘEDSTAVÁM

XF si můžete přizpůsobit svému vkusu a životnímu stylu výběrem vhodných doplňků z naší rozsáhlé kolekce příslušenství pro exteriér a interiér.

PROZKOUMAT PŘÍSLUŠENSTVÍ

CENY MODELU XF PORTFOLIO

XF Portfolio stojí od 1 319 142 Kč* a nabízí celou řadu prvků výbavy na přání a příslušenství.

VÍCE INFORMACÍ

POCIT JISTOTY SE ZNAČKOU JAGUAR

Komplexní záruka Jaguar vám poskytne pocit jistoty, že bude o váš XF vždy dokonale postaráno.

VÍCE INFORMACÍ

PODNIKNĚTE TESTOVACÍ JÍZDU S MODELEM XF

Přesvědčte se na vlastní kůži o osobitém designu, dynamických jízdních vlastnostech a nejmodernější technice modelu XF. Zarezervujte si exkluzivní testovací jízdu u vašeho prodejce Jaguar.

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH počítaná kurzem 27,20 CZK/EUR. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného Jaguar prodejce.