Skip primary navigation
Innovation Lab XF

ZA KAŽDÝM DŮMYSLNÝM DESIGNEM STOJÍ GENIÁLNÍ INOVACE

OBJEVTE INOVATIVNÍ TECHNOLOGE, DÍKY KTERÝM VOZY JAGUAR OŽIJÍ.

LÁSKU SI ZA PENÍZE NEKOUPÍŠ.
ŘÍKÁ KDO?

JAGUAR XF R-SPORT EDITION OD 1 382 546 Kč*

Nose To Nose

JAGUAR XF

NENÍ TAK DRAHÝ, JAK BY MĚL BÝT

JAGUAR XFR

NAPROSTO NENUCENÝ VÝKON

XF

SPORTBRAKE

PLNÝ ŽIVOTA – PŘESNĚ JAKO VY

skip.tertiary.navigation

JAKÝ JE JAGUAR XF?

Čirá radost z jízdy nemusí být přehnaně drahá. Mnoha oceněními ověnčený inovativní design a vysoce kvalitní zpracování vozu Jaguar XF jsou zárukou vysokého výkonu bez kompromisů současně s nízkou spotřebou paliva. Tento na pohled atraktivní vůz dokáže poskytnout čirou radost z jízdy díky široké škále intuitivních technologií.

*Nezávazně doporučená cena včetně DPH počítaná kurzem 1 EUR/27,50 CZK. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného Jaguar prodejce.

JAGUAR XF

Vynikající pohodlí a prostor luxusního sedanu. Dopřejte si menší spotřebu paliva a nižší emise. Řada technologií umocní váš zážitek z jízdy a intuitivní technické provedení a tuhá karoserie podporují pohotové ovládání.

JAGUAR XF SPORTBRAKE

Vychutnejte si potěšení z výkonného sportovního stylu, který se snoubí
s všestranností a pohodlím luxusního kombi. Užívejte si nižší spotřeby paliva
i většího prostoru, v němž můžete převážet jakékoli sportovní vybavení. Široká škála intuitivních technologií zaručuje vyšší výkon a nižší spotřebu paliva.

VYROBEN S DŮRAZEM NA EFEKTIVNÍ VYUŽÍVÁNÍ ENERGIE

Denní úspory energie se rychle sčítají a prospívají tak nejen životnímu prostředí, ale i vašemu domácímu rozpočtu. Právě proto váš Jaguar XF pomocí inteligentní technologie Stop/Start vypíná motor, kdykoli se vůz zastaví. Stačí jen sundat nohu z brzdového pedálu a motor opět ožije. Užijte si přirozeně optimalizovaný výkon i absolutně plynulé řazení – vyspělá osmistupňová automatická převodovka ZF průběžně sleduje stav silnice a styl vaší jízdy.

INTUITIVNÍ PODPORA ŘIDIČE

Poznejte řadu inovativních technologií, které tiše probouzejí váš Jaguar XF k životu a zaručují ideální rovnováhu mezi snadným ovládáním a vzrušením z jízdy. Systém adaptivní dynamiky instinktivně upravuje reakce vozu a odpružení dle podmínek na silnici a stylu řízení, čímž zlepšuje zážitek z jízdy. Dokonce i řízení Servotronic vozu Jaguar XF je optimalizováno ve prospěch špičkového výkonu – upravuje účinek posilovače řízení podle aktuální rychlosti. Se zvyšující se rychlostí se zvyšuje i míra vaší kontroly nad řízením, takže si můžete potenciál výkonu Jaguaru XF vychutnávat na maximum.

Jízdní dynamika

KULTIVOVANÝ VÝKON

Užívejte si mnoha výhod úsporné a efektivní jízdy se zároveň snadno dosažitelným výkonem. Řada vozů Jaguar XF nabízí tři prémiové vznětové motory včetně čtyřválcového vznětového motoru s turbodmychadlem o objemu 2,2 litru a výkonu 200 koní, vznětového motoru s turbodmychadlem o objemu 3 litry a výkonu 240 koní a vznětového motoru S s turbodmychadlem o objemu 3 litry a výkonu 275 koní. Můžete též zvolit vyšší úroveň výkonu a vybrat si jeden ze zážehových motorů: šestiválcový přeplňovaný zážehový motor o objemu 3 litry a výkonu 340 koní, osmiválcový přeplňovaný zážehový motor o objemu 5 litrů a výkonu 510 koní a osmiválcový přeplňovaný zážehový motor o objemu 5 litrů a výkonu 550 koní, kterým je vybaven model XFR-S.

Motory a výkon

LUXUSNÍ INTERIÉR

Usedněte do kabiny, která je plně zaměřena na potěšení z jízdy – nechejte se obejmout měkkou kůží a potěšte se pohledem na elegantní hliníkové povrch i obložení v klasickém stylu z pravého dřeva. Minimalistické, okouzlující linie propůjčují kabině elegantní styl. Ovládací prvky uvnitř vozu jsou navíc umístěny s důrazem na ergonomii. Široká nabídka luxusních prvků je zárukou osvěžujících zážitků. Máte tak jistotu, že až dorazíte do cíle, budete stále plni energie.

Vyberte si z mnoha variant provedení interiéru – od sedadel čalouněných kůží Soft Grain v odstínu Warm Charcoal/Red Zone s horní částí přístrojové desky čalouněnou kůží Soft Grain v barvě Warm Charcoal a kontrastním prošíváním v barvě Red Zone,

to vše doplněno obložením z rýhovaného hliníku a černého klavírového laku, až po sedadla čalouněná kůží Soft Grain v barvě Barley s horní částí přístrojové desky čalouněnou kůží Soft Grain v odstínu Truffle a s obložením z rýhovaného hliníku nebo lesklého dubového dřeva. A mezi těmito dvěma možnostmi je k dispozici mnoho dalších. Vnitřní prostor vozu dekoruje mnoho vysoce kvalitních, výjimečně pečlivě zpracovaných materiálů od prvotřídních dodavatelů. Vše, co musíte udělat, je vybrat si oblíbenou kombinaci materiálu a barev a vytvořit si tak perfektní kabinu vozu Jaguar XF.

Interiér
 • INTERIÉR VOZU JAGUAR XFR

  Sedadla čalouněná kůží Soft Grain v ostínu Warm Charcoal, horní část přístrojové desky v odstínu Warm Charcoal s kontrastním prošíváním v barvě Ivory a prvotřídní čalounění stropu luxusním semišem v barvě Jet.

  OBLOŽENÍ


  Tmavý hliník se síťovaným vzorem a a tmavé dubové dřevo

 • INTERIÉR VOZU JAGUAR XF PREMIUM LUXURY

  Sedadla čalouněná kůží Soft Grain v barvě Barley s horní částí přístrojové desky čalouněnou kůží Soft Grain v odstínu Truffle a čalounění stropu v barvě Canvas

  OBLOŽENÍ


  Hliník s rýhováním a lesklý dub

 • INTERIÉR VOZU JAGUAR XF LUXURY

  Sedadla čalouněná kůží Bond Grain v odstínu Dove, čalounění horní části přístrojové desky v odstínu Warm Charcoal a čalounění stropu v barvě Dove

  OBLOŽENÍ


  Hliník s rýhováním a saténově matné růžové dřevo

 • INTERIÉR VOZU JAGUAR XF PORTFOLIO

  Sedadla čalouněná kůží Soft Grain v odstínu Ivory, čalounění horní části přístrojové desky v odstínu Navy a prvotřídní čalounění stropu Suedecloth v barvě Canvas.

  OBLOŽENÍ


  Hliník s rýhováním a lesklé ebenové dřevo

INFORMACE A ZÁBAVA NA DOSAH

V interiéru, splňujícím všechny vaše individuální požadavky, čeká na váš hlasový pokyn nebo stisk tlačítka řada zařízení, která tvoří informační a zábavní systém. 7" barevná dotyková obrazovka ve středové konzole nabízí naprostou kontrolu nad systémy v kabině – od klimatizace po ovládání navigace. Rovněž poskytne mnoho druhů zábavy – můžete si vychutnávat hudbu jakou chcete a kdy chcete.

Uložte si až 10 oblíbených CD na 30GB pevný disk modelu Jaguar XF. Můžete také připojit iPod®, MP3 přehrávač nebo využít technologii Bluetooth®
pro přenos zvuku – to vše prostřednictvím audiorozhraní modelu XF. Dáváte-li přednost ovládání bez bez nutnosti použít ruce, můžete zábavní systém aktivovat hlasem.

Multimédia

ČTYŘI SPORTOVNÍ TVÁŘE

Vyberte si ze čtyř charakteristických verzí karoserie. Vůz Jaguar XF je přirozeným představitelem moderní sportovní elegance a kultivovaného výkonu. Dáváte-li přednost dravějšímu vzhledu vozu, můžete zvolit aerodynamické doplňky, jako je například jedinečně tvarovaný spodní přední nárazník a zadní spojler, sportovní spodní zadní spojler a stylové boční prahy – všechny tyto detaily jsou standardem u modelu Diesel S (včetně vozu Jaguar XF Sportbrake) a u modelů s přeplňovaným zážehovým motorem o objemu 3 litry.

Zvýšený výkon sportovního sedanu umocňuje navýsost působivý vzhled vozu Jaguar XFR – zaujme tvarovanými předními přívody vzduchu, leskle černým zadním spodním spojlerem a čtyřmi burácejícími výfuky. Volitelný paket XFR Speed Pack mění kalibraci motoru a převodovky modelu XFR, takže lze dosáhnou maximální rychlosti 280 km/h. Paket navíc obsahuje přední aerodynamický splitter a upravený spojler na víku zavazadlového prostoru.
A Jaguar XFR-S přináší zcela novou úroveň výkonu a agresivního vzhledu – ve vrcholné formě sportovního sedanu.