Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

INTERIÉR

XF nabízí v interiéru výjimečný luxus a velkorysou nabídku místa pro všechny cestující.

Interiér modelu XF s řadou nádherně zpracovaných moderních materiálů nabízí výjimečný komfort a příjemnou atmosféru. V interiéru k sobě přitahuje pozornost integrovaný stylingový prvek, který XF sdílí s ostatními modely Jaguar. Ten prochází horní částí přístrojové desky, nad panelem přístrojů, a po stranách ústí do dveří řidiče a spolujezdce vpředu.

V SEDADLE ŘIDIČE

Stiskněte tlačítko Start a XF se probudí k životu. V dokonalé choreografii se výdechy ventilačních otvorů otočí vzhůru, moderní otočný volič převodovky* s matně černou povrchovou úpravou se plynule vysune a motor zavrčí – na základě tohoto fascinujícího představení už budete tušit, jaká jízda bude následovat.

*Pouze ve verzích s automatickou převodovkou

SESTAVTE SI SVŮJ XF

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY

Kůže a obložení jsou vybírány s nejvyšší pečlivostí. Díky tomu jsou všechny povrchy v interiéru modelu XF luxusní na dotek. Váš XF bude vždy vypadat a působit skvěle, ať si vyberete obložení z hliníku, uhlíkových vláken, nebo ušlechtilého dřeva, které vytváří dokonalý soulad s nádhernými kůžemi.

STYLINGOVÉ DETAILY

XF kombinuje pečlivé řemeslné zpracování s moderními materiály. Výsledkem je rozmanitá nabídka variant interiéru. Mimořádně měkkou kůži s dvojitým prošíváním, včetně prémiové kůže Windsor Grain*, lze doplnit elegantním obložením a kvalitními tkaninami v rozmanitých barvách.

*Standardní výbava verze Portfolio

INDIVIDUALIZACE

Vytvořte si XF přesně podle svého vkusu výběrem z rozmanité nabídky barevných kombinací, kterou doplňuje elegantní moderní obložení, společně s velmi kvalitními tkaninami a kůžemi. Osvětlené prahové lišty* si můžete dokonce doplnit o vlastní nápis.

*Výbava na přání.

SESTAVTE SI SVŮJ XF

PROSTOR K ODPOČINKU

Interiéru modelu XF vládne luxus, variabilita a prostor. Prostor pro kolena vzadu se rozšířil o 15 mm a výška stropu nad sedákem vzadu se zvětšila až o 27 mm. Výsledkem je ještě komfortnější a příjemnější cestování pro všechny cestující. Ambientní osvětlení interiéru také umocňuje atmosféru modelu XF, zatímco bodové svítilny LED poskytují jasné světlo podle individuálních potřeb.

XF vyniká nad konkurencí moderním, oceňovaným designem značky Jaguar, vyspělou jízdní dynamikou a nejmodernějším informačním a zábavním systémem. Sestavte si své dokonalé XF v našem konfigurátoru.

Vozidla ve videích na těchto webových stránkách nemusejí věrně reprezentovat aktuální vylepšení a modernizace. Informace o nejnovějších specifikacích vám ochotně poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.