Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

TECHNOLOGIE V INTERIÉRU

Intuitivní technologie modelu XF umocní vaše zážitky z každé jízdy, během níž si budete užívat ještě vyšší úrovně bezpečnosti, dokonalého spojení s vozidlem i okolním světem a ještě větší radosti z řízení.

INOVACE ZNAČKY JAGUAR

V každém voze XF najdete inovativní a dokonale integrované technologie InControl značky Jaguar – od komplexních multimediálních technologií po precizní audiosystémy či inteligentní asistenční funkce pro řidiče.

Vozidla ve videích na těchto webových stránkách nemusejí věrně reprezentovat aktuální vylepšení a modernizace. Informace o nejnovějších specifikacích vám ochotně poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.

INCONTROL

Užívejte si nejmodernější informační a zábavní systémy a zůstaňte ve spojení s XF a světem díky systému InControl, souboru vyspělých technologií Jaguar. Inteligentní řešení systému InControl umožňují dokonalou integraci vašich osobních přístrojů, dat a multimediálních souborů. Díky tomu na vás čekají ještě intenzivnější zážitky z jízdy.

TOUCH

Informační a zábavní systém Touch je centrálou modelu XF pro konektivitu, ovládání a zábavu. Jeho 8“ dotykový displej
s intuitivním ovládáním dotyky a pohyby prstů vám poskytne dokonalou kontrolu nad celou řadou funkcí včetně audiosystému, klimatizace a satelitní navigace.

Systém Touch může být rozšířen na přání dodávaným paketem Connect, díky němuž si můžete vytvořit hotspot Wi-Fi s využitím antény vašeho vozu. Mezi další prvky patří multifunkční aplikace, která vám umožní sledovat a ovládat XF na dálku z chytrého telefonu.

PROZKOUMEJTE TOUCH

TOUCH PRO*

Na přání dodávaný systém Touch Pro posouvá technologie modelu XF na novou úroveň. Jeho dotykový displej s úhlopříčkou 10,2" se vyznačuje rychlými reakcemi. Mezi funkce systému Touch Pro patří hlasové ovládání, speciální paměť s kapacitou 10 GB vyhrazená pro ukládání multimediálních souborů, zcela nový navigační systém s mapovými podklady ve formátech 2D nebo 3D a prediktivní navigační funkce.

Na přání dodávaný paket Connect Pro nabízí kromě všech funkcí, jež jsou součástí paketu Connect, řadu služeb navíc, které jsou k dispozici pouze se systémem Touch Pro. Mezi jedinečné funkce patří satelitní pohledy a online vedení tras, které sleduje aktuální dopravní podmínky, díky čemuž do cíle své cesty dorazíte v nejkratším možném čase.

PROZKOUMEJTE SYSTÉM TOUCH PRO

DUAL VIEW

Na přání dodávaná technologie Dual View umožňuje řidiči a spolujezdci na předním sedadle sledovat různá zobrazení na stejném dotykovém displeji s úhlopříčkou 10,2". Spolujezdec vpředu může například sledovat film (a vychutnat si poslech prostřednictvím bezdrátových sluchátek s prostorovou reprodukcí zvuku), zatímco řidič sleduje pokyny navigačního systému.

INCONTROL

PALUBNÍ WI-FI

Na přání dodávané pakety Connect nebo Connect Pro nabízejí hotspot Wi-Fi, který využívá výkonnou vnější anténu modelu XF a umožňuje cestujícím bezdrátové připojení až osmi zařízení
k síti Wi-Fi modelu XF.

PRŮHLEDOVÝ DISPLEJ**

Díky průhledovému displeji HUD (Head-Up Display) s laserovou technologií můžete v modelu XF zaměřit veškerou svou pozornost na vozovku. Tento nejmodernější systém promítá na čelní sklo celou řadu důležitých informací. Ostrý a jasný obraz, vytvářený laserem, zůstává čitelný i v přímém slunečním světle. Průhledový displej může řidiče informovat o rychlosti jízdy, navigačních pokynech, upozorněních tempomatu a rozpoznaných dopravních značkách, je-li vůz vybaven příslušnými systémy.

**Výbava na přání
Vozidla ve videích na těchto webových stránkách nemusejí věrně reprezentovat aktuální vylepšení a modernizace. Informace o nejnovějších specifikacích vám ochotně poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.

AUDIOSYSTÉMY

Vynikající audiosystémy modelu XF vdechnou vaší hudbě život. Standardní audiosystém Jaguar poskytuje zvukové potěšení prostřednictvím 8 reproduktorů. Upgradujte na systém Touch Pro** a vychutnejte si dokonalý poslech prostřednictvím audiosystému s výkonem 380 W a 11 reproduktory nebo prostřednictvím volitelného audiosystému s prostorovým zvukem, výkonem 825 W a 17 reproduktory, který nabízí zážitek jako na koncertu. Všechny audiosystémy zaručují, že si vy i vaši spolucestující budete v modelu XF užívat poslech sytého, prostorového zvuku, bez ohledu na místo, kde sedíte.

** Výbava na přání

ZÍSKEJTE VÍCE INFORMACÍ

VIRTUÁLNÍ PŘÍSTROJOVÝ PANEL

Přístrojový panel modelu XF s displejem s úhlopříčkou 12,3" a vysokým rozlišením** nabízí zcela nové grafické rozhraní s vyspělými funkcemi, abyste si ještě více užili radost z jízdy. Na výběr máte čtyři motivy zobrazování nebo celoplošné zobrazení map v režimu 3D.

**Funkce dostupná pouze se systémem Touch Pro.

Vozidla ve videích na těchto webových stránkách nemusí přesně reprezentovat aktuální vylepšení a modernizace. Informace o nejnovějších specifikacích vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.

ASISTENČNÍ FUNKCE PRO ŘIDIČE

Model XF je vybaven řadou asistenčních funkcí, které mají za cíl zvýšit vaši bezpečnost při cestování. Tento soubor funkcí, který využívá naše nejnovější inovativní technologie InControl, pomáhá zabránit potenciálním kolizím a rovněž řešit různé situace během jízdy.

VYSPĚLÉ PARKOVACÍ ASISTENČNÍ SYSTÉMY**

S těmito systémy bude parkování do těsných mezer ještě snadnější. Senzory určí rozměry volné mezery a, jsou-li dostatečné, zajistí automatické řízení vozu XF na podélné nebo kolmé parkovací místo. Řidič musí ovládat už jen pedály brzdy
a plynu. Podobná asistence je řidiči modelu XF poskytována i při výjezdu z podélného parkovacího stání. Systém varování před kolizí při couvání používá senzory systému sledování slepého úhlu, jimiž zaznamenává vozidla přijíždějící ze stran a upozorňuje na ně řidiče zvukovým signálem a sdělením na dotykovém displeji pro případ, že by je řidič přehlédl.

**Výbava na přání.

SYSTÉM SLEDOVÁNÍ SLEPÉHO ÚHLU S VÝSTRAHOU PŘED BOČNÍ KOLIZÍ PŘI COUVÁNÍ**

Pokud se nějaké vozidlo rychle přibližuje do oblasti vašeho slepého úhlu, systém sledování slepého úhlu vás při zjištění vozidla upozorní zobrazením malé výstražné kontrolky v příslušném vnějším zpětném zrcátku. Systém sledování slepého úhlu navíc aplikuje točivý moment volantu, aby vás odvedl od vozidla ve slepém úhlu, pokud začnete měnit jízdní pruh. Pomocí stejného radarového systému upozorňuje systém výstrahy před boční kolizí při couvání** prostřednictvím dotykového displeje řidiče na vozidla přijíždějící ze stran při couvání – například při vyjíždění z parkovacího místa s omezeným výhledem.

**Výbava na přání.

XF vyniká nad konkurencí moderním, oceňovaným designem značky Jaguar, vyspělou jízdní dynamikou
a nejmodernějším informačním a zábavním systémem. Sestavte si svůj dokonalý XF v našem konfigurátoru.

*V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce součástí výbavy na přání a mohou záviset na trhu nebo pohonné jednotce. Bližší informace o dostupnosti jednotlivých funkcí vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Jaguar. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách.  Pro využití všech funkcí navigačního systému Touch Pro je nutné instalovat systém Connect Pro. Více informací vám poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.