Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

TECHNOLOGIE V INTERIÉRU

Intuitivní technologie modelu XF umocní vaše zážitky z každé jízdy, během níž si budete užívat ještě vyšší úrovně bezpečnosti, dokonalého spojení s vozidlem i okolním světem a ještě větší radosti z řízení.

Inovativní a dokonale integrované technologie modelu XF, od inteligentních pomocníků při řízení, jako je náš průhledový displej s laserovou technologií**, až po vyspělý informační a zábavní systém InControl Touch Pro* s funkcí změny velikosti zobrazení pohybem prstů, umocní vaše zážitky z každé jízdy.

**Výbava na přání.

INCONTROL

Užívejte si nejmodernější informační a zábavní systémy a zůstaňte ve spojení s XF a světem díky systému InControl, souboru vyspělých technologií Jaguar. Inteligentní řešení systému InControl umožňují dokonalou integraci vašich osobních přístrojů, dat a multimediálních souborů. Díky tomu na vás čekají ještě intenzivnější zážitky z jízdy.

INCONTROL TOUCH

Informační a zábavní systém InControl Touch je centrálou modelu XF pro konektivitu, ovládání a zábavu. Jeho 8“ dotykový displej s intuitivním ovládáním dotyky a pohyby prstů vám poskytne dokonalou kontrolu nad celou řadou funkcí včetně audiosystému, klimatizace a satelitní navigace.

Systém InControl Touch může být rozšířen na přání dodávaným paketem InControl Connect, díky němuž si můžete vytvořit hotspot Wi-Fi s využitím antény vašeho vozu. Mezi další prvky patří multifunkční aplikace, která vám umožní sledovat a ovládat XF na dálku z chytrého telefonu.

SEZNAMTE SE S PAKETEM INCONTROL TOUCH

JEŠTĚ VYŠŠÍ ÚROVEŇ S INCONTROL TOUCH PRO*

InControl Touch Pro posouvá technologie modelu XF na ještě vyšší úroveň a jeho 10,2“ dotykový displej se vyznačuje rychlými reakcemi. Mezi prvky systému InControl Touch Pro patří hlasové ovládání, paměť 10 GB pro uložení multimediálních souborů a zcela nový navigační systém se zobrazováním map v režimech 2D nebo 3D, satelitními mapami a funkcí předvídavé navigace.

Na přání dodávaný paket InControl Connect Pro nabízí veškeré funkce systému InControl Connect a navíc celou řadu doplňkových služeb, dodávaných pouze ve spojení se systémem InControl Touch Pro. Mezi jedinečné funkce patří Online Routing, která sleduje stav dopravy v reálném čase, abyste strávili na cestě nejkratší možnou dobu*.

SEZNAMTE SE SYSTÉMEM INCONTROL TOUCH PRO

PALUBNÍ WI-FI*

Na přání dodávané pakety InControl Connect nebo InControl Connect Pro nabízejí hotspot Wi-Fi, který využívá výkonnou vnější anténu modelu XF a umožňuje cestujícím bezdrátové připojení až osmi zařízení k síti Wi-Fi modelu XF. 

STÁHNĚTE SI KATALOG

PRŮHLEDOVÝ DISPLEJ

Díky průhledovému displeji HUD (Head-Up Display) s laserovou technologií** můžete v modelu XF zaměřit veškerou svou pozornost na vozovku. Tento nejmodernější systém promítá na čelní sklo celou řadu důležitých informací. Ostrý a jasný obraz, vytvářený laserem, zůstává čitelný i v přímém slunečním světle. Průhledový displej může řidiče informovat o rychlosti jízdy, navigačních pokynech, upozorněních tempomatu a rozpoznaných dopravních značkách, je-li vůz vybaven příslušnými systémy.

**Výbava na přání.
Vozidla ve videích na těchto webových stránkách nemusejí věrně reprezentovat aktuální vylepšení a modernizace. Informace o nejnovějších specifikacích vám ochotně poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.

DISPLEJ S VIRTUÁLNÍMI PŘÍSTROJI

Displej s úhlopříčkou 12,3“ a virtuálními přístroji s vysokým rozlišením** disponuje zcela novým grafickým rozhraním a širší funkčností, aby byla zaručena ještě větší radost z jízdy. Podle vlastních preferencí si můžete vybrat jeden ze čtyř nastavených motivů zobrazení, nebo náhled mapy v režimu 3D na celé ploše displeje.

**Výbava na přání, která je k dispozici pouze jako součást systému InControl Touch Pro.
Vozidla ve videích na těchto webových stránkách nemusejí věrně reprezentovat aktuální vylepšení a modernizace. Informace o nejnovějších specifikacích vám ochotně poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.

AUDIOSYSTÉMY

Vynikající audiosystémy modelu XF vdechnou vaší hudbě život. Standardní audiosystém Jaguar poskytuje zvukové potěšení prostřednictvím 8 reproduktorů. Pro ještě lepší zážitky z poslechu si můžete vybrat vyšší úroveň v podobě systému InControl Touch Pro, který lze kombinovat s audiosystémy Meridian, dodávanými na přání, mezi něž patří audiosystém Meridian Digital 380 W nebo nový digitální audiosystém Meridian Surround 825 W** se 17 reproduktory. Všechny audiosystémy zaručují, že si vy i vaši spolucestující budete v modelu XF užívat poslechu sytého, prostorového zvuku, bez ohledu na místo, kde sedíte.

**Výbava na přání.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY

XF vyniká nad konkurencí moderním, oceňovaným designem značky Jaguar, vyspělou jízdní dynamikou a nejmodernějším informačním a zábavním systémem. Sestavte si svůj dokonalý XF v našem konfigurátoru.

*V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce volitelné a mohou záviset na trhu nebo zvolené pohonné jednotce. Dostupnost a kompletní podmínky naleznete na webových stránkách Jaguar nebo pro více informací kontaktujte vašeho autorizovaného prodejce Jaguar. Některé funkce vyžadují vhodnou kartu SIM s odpovídajícím datovým tarifem, u něhož bude nutné další předplatné po počátečním období, o němž vás informuje váš prodejce Jaguar. Nelze zaručit mobilní konektivitu na všech místech.