Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

EXTERIÉR

XF je sedanem pro podnikatele a manažery, kteří ocení jeho osobitou krásu a dynamický luxus. Základ výjimečného charakteru tvoří vynikající kvalita a mimořádné řemeslné zpracování společně s moderním britským designem.

Prohlédněte si vůz, který má tělo atleta s pevnými svaly. Nádherné křivky vdechují jeho asertivnímu charakteru život. Záměry prozrazuje suverénní, vzpřímená maska chladiče a výrazné prolisy na kapotě. Profil modelu XF s dokonalými proporcemi je zvýrazněn elegantním obloukem, který probíhá v celé délce karoserie a ústí do zadních svítilen LED, které zasahují do stran a vyznačují se osobitým designem s dvojitým kruhovým prvkem inspirovaným modelem F-TYPE.

VYSPĚLÁ AERODYNAMIKA

Tvarové řešení karoserie modelu XF bylo pečlivě optimalizováno, aby byla zaručena nejvyšší úroveň aerodynamických vlastností a stability v jakékoli rychlosti. Minimální aerodynamický odpor se součinitelem aerodynamického odporu 0,26 snižuje spotřebu paliva a emise modelu XF. Každý prvek maximálně využívá aerodynamický potenciál exteriéru a zároveň zachovává ohromující proporce modelu XF.

STÁHNĚTE SI KATALOG

STYLINGOVÉ PRVKY

XF vyniká nad konkurencí moderním, oceňovaným designem značky Jaguar, vyspělou jízdní dynamikou a nejmodernějším informačním a zábavním systémem. Sestavte si svůj dokonalý XF v našem konfigurátoru.

Vozidla ve videích na těchto webových stránkách nemusejí věrně reprezentovat aktuální vylepšení a modernizace. Informace o nejnovějších specifikacích vám ochotně poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.