Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

EXTERIÉR

XF je sedanem pro podnikatele a manažery, kteří ocení jeho osobitou krásu a dynamický luxus. Základ výjimečného charakteru tvoří vynikající kvalita a mimořádné řemeslné zpracování společně s moderním britským designem.

Vozidla ve videích na těchto webových stránkách nemusejí věrně reprezentovat aktuální vylepšení a modernizace. Informace o nejnovějších specifikacích vám ochotně poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.

DYNAMICKÝ DESIGN

Prohlédněte si vůz, který má tělo atleta s pevnými svaly. Nádherné křivky vdechují jeho asertivnímu charakteru život. Záměry prozrazuje suverénní, vzpřímená maska chladiče a výrazné prolisy na kapotě. Profil modelu XF s dokonalými proporcemi je zvýrazněn elegantním obloukem, který probíhá v celé délce karoserie a ústí do zadních LED svítilen, které zasahují do stran a vyznačují se osobitým designem s dvojitým kruhovým prvkem inspirovaným modelem F‑TYPE.

VYSPĚLÁ AERODYNAMIKA

Tvarové řešení karoserie modelu XF bylo pečlivě optimalizováno, aby byla zaručena nejvyšší úroveň aerodynamických vlastností
a stability v jakékoli rychlosti. Minimální aerodynamický odpor se součinitelem aerodynamického odporu 0,26 snižuje spotřebu paliva a emise modelu XF. Každý prvek maximálně využívá aerodynamický potenciál exteriéru a zároveň zachovává ohromující proporce modelu XF.

CHARAKTERISTICKÉ LED DIODY PRO DENNÍ SVÍCENÍ VE TVARU PÍSMENE J

Adaptivní LED* světlomety s LED diodami pro denní svícení ve tvaru písmene J, jenž je pro vozy Jaguar charakteristický, jsou zárukou toho, že je XF na silnici nepřehlédnutelný.

*Výbava na přání.

CHROMOVANÉ BOČNÍ VENTILAČNÍ OTVORY

Chromované boční ventilační otvory s reliéfním logem Jaguar
a síťovou mřížkou umocňují dynamický design modelu XF a dávají tušit jeho skrytou sílu.

ZADNÍ SVÍTILNY S DVOJITÝM KRUHOVÝM PRVKEM, INSPIROVANÉ MODELEM F-TYPE

Jedním z mnoha vytříbených detailů na modelu XF je jedinečné grafické řešení s úzkým proužkem na osobitých zadních LED svítilnách, inspirovaných modelem F-TYPE.

XF vyniká nad konkurencí moderním, oceňovaným designem značky Jaguar, vyspělou jízdní dynamikou
a nejmodernějším informačním a zábavním systémem. Sestavte si svůj dokonalý XF v našem konfigurátoru.