Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

INTERIÉR XE

Cílevědomý, precizní a nádherně zpracovaný. XE je inspirujícím místem pro řidiče i spolucestující.

Vozidla ve videích na těchto webových stránkách nemusejí věrně reprezentovat aktuální vylepšení a modernizace. Informace o nejnovějších specifikacích vám ochotně poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.

S modelem XE navážete spojení v okamžiku, kdy usednete do dokonale padnoucích sedadel – v Jaguaru budete sedět nízko. Zvýšená středová konzola vedle vás umocní pocit, že sedíte v kokpitu, zatímco z ní elegantně stoupá stupňovitý středový panel. Všechny ovládací prvky máte v dosahu svých prstů.

LUXUSNÍ PŘÍSTROJOVÁ DESKA

Jedinečná stupňovitá přístrojová deska modelu XE v ladných liniích klesá, a vytváří tak atmosféru elegantní prostornosti. K dispozici je leskle černé obložení nebo řada moderních obložení z hliníku či dřeva.

XE OŽÍVÁ

Stiskněte tlačítko Start a XE procitne k životu, ručičky oběhnou stupnice, motor zavrčí. Ve vozech s automatickou převodovkou se vysune otočný volič JaguarDrive Control a vtiskne se vám do dlaně. XE s tlukoucím srdcem vytvoří emocionální spojení mezi vámi a vaším vozem.

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY

Námi nabízené kůže odebíráme od nejlepších dodavatelů ve Velké Británii a Itálii, abychom zaručili přirozený dojem a měkký pocit. Dvojité prošívání kůže zvyšuje odolnost a je nabízeno v kontrastních barvách, které umocňují luxusní atmosféru v interiéru XE.

INDIVIDUALIZACE

Interiér modelu XE si můžete zcela přizpůsobit svým představám. Vytvořte si jedinečný vzhled a atmosféru. My dodáme prémiové, kvalitní a moderní materiály a mimořádně pečlivé řemeslné zpracování – vy nám řeknete, jak má váš ideální interiér vypadat. Rozmanité barevné kombinace doplňuje elegantní moderní ozdobné obložení, společně s vysoce kvalitními tkaninami a kůžemi.

STYLOVÉ DETAILY

Přirozené tvary interiéru modelu XE jsou umocněny rozsáhlým výběrem moderních nebo tradičních materiálů a povrchových úprav. Krajní výdechy ventilační soustavy s matně chromovanou povrchovou úpravou tvoří přechod mezi přístrojovou deskou modelu XE a výplněmi dveří. Na přání dodávané ambientní osvětlení modelu XE je zespodu osvětluje, čímž je zdůrazněna šířka interiéru a mimořádná pozornost věnovaná detailům.

KOMFORT PRO CESTUJÍCÍ

XE s celkovou vnější délkou 4 672 mm a šířkou 1 850 mm (bez zrcátek) nabízí na zadních sedadlech pohodlí třem dospělým cestujícím. A s objemem zavazadlového prostoru 455 litrů nabízí také velkorysý prostor pro zavazadla.

ODKLÁDACÍ PROSTORY
V INTERIÉRU

Ergonomické uspořádání zahrnuje praktické odkládací prostory
v celém interiéru modelu XE. K dispozici budete mít přihrádku pro sluneční brýle ve stropní konzole, odkládací přihrádku pro chytrý telefon ve středové konzole, objemnou úložnou schránku pod loketní opěrkou a dodatečné odkládací schránky ve všech dveřích.

PRAKTIČNOST

Modelová řada XE s lehkou hliníkovou platformou kombinuje sportovní výkony, vyspělé technologie a osobitý design. Vytvořte si své dokonalé XE v našem konfigurátoru.