Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

TECHNOLOGIE V INTERIÉRU XE

XE překypuje nejmodernějšími technologiemi, které zaručují bezpečné cestování s příjemnou zábavou a dokonalým spojením s okolním světem.

XE nabízí rozmanité inovativní a dokonale integrované technologie, od rozsáhlé multimediální výbavy, přes precizní audiosystémy, až po inteligentní asistenční systémy.

INCONTROL TOUCH*

Ovládací centrálou modelu XE je InControl Touch. Díky jeho 8“ dotykovému displeji s intuitivním ovládáním dotykem a stíracím pohybem prstů budete mít naprostou kontrolu nad celou řadou funkcí včetně audiosystému, klimatizace a satelitního navigačního systému.

SEZNAMTE SE S PAKETEM INCONTROL TOUCH

INCONTROL TOUCH PRO*

Nejvyšší technologickou úrovní se vyznačuje InControl Touch Pro, který nabízí 10,2“ dotykový displej s extrémně krátkými dobami odezvy. Mezi funkce systému InControl Touch Pro patří zcela nový předvídavý navigační systém, hlasové ovládání hovorovým dialogem a speciální pameť s kapacitou 10 GB, vyhrazenou pro uložení multimediálních souborů.

SEZNAMTE SE S PAKETEM INCONTROL TOUCH PRO

PRŮHLEDOVÝ DISPLEJ** HUD

Na přání dodávaný laserový průhledový displej HUD (Head-Up Display) modelu XE promítá nejdůležitější informace přehledně na čelní okno, abyste mohli snadno sledovat rychlost jízdy, zařazený převodový stupeň a pokyny navigačního systému. Tato technologie minimalizuje dobu, po kterou sledujete panel přístrojů, a umožňuje, abyste měli nepřetržitě povědomí o rychlosti jízdy.

**Výbava na přání

Vozidla ve videích na těchto webových stránkách nemusejí věrně reprezentovat aktuální vylepšení a modernizace. Informace o nejnovějších specifikacích vám ochotně poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.

AUDIOSYSTÉM

XE nabízí řadu vyspělých audiosystémů, včetně audiosystému Jaguar s 6 reproduktory a výkonem 80 W. Nebo si vyberte některý z audiosystémů Meridian, které se dodávají na přání a umožňují ještě intenzivnější zážitky z poslechu. Nechybí mezi nimi nový digitální audiosystém s prostorovým zvukem, vytvářeným 17 reproduktory a zesilovačem o výkonu 825 W.

ASISTENČNÍ FUNKCE PRO PARKOVÁNÍ
A SLEDOVÁNÍ PROVOZU

AUTONOMNÍ ASISTENT NOUZOVÉHO BRZDĚNÍ

Jakmile XE detekuje nebezpečí čelní kolize, upozorní vás zvukovým signálem. Poté následuje vizuální upozornění. Pokud řidič nereaguje, systém aktivuje brzdy, aby snížil intenzitu případného nárazu.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY

Modelová řada XE s lehkou hliníkovou platformou kombinuje sportovní výkony, vyspělé technologie a osobitý design. Vytvořte si své dokonalé XE v našem konfigurátoru.

*V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce volitelné a mohou záviset na trhu nebo zvolené pohonné jednotce. Dostupnost a kompletní podmínky naleznete na webových stránkách Jaguar nebo pro více informací kontaktujte vašeho autorizovaného prodejce Jaguar. Některé funkce vyžadují vhodnou kartu SIM s odpovídajícím datovým tarifem, u něhož bude nutné další předplatné po počátečním období, o němž vás informuje váš prodejce Jaguar. Nelze zaručit mobilní konektivitu na všech místech.