Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

EXTERIÉR XE

Stačí jeden pohled na model XE a už víte, že toto může být pouze Jaguar.

Vozidla ve videích na těchto webových stránkách nemusejí věrně reprezentovat aktuální vylepšení a modernizace. Informace o nejnovějších specifikacích vám ochotně poskytne nejbližší prodejce vozů Jaguar.

Tvarové řešení karoserie modelu XE bylo pečlivě optimalizováno, aby byla zaručena nejvyšší úroveň aerodynamické účinnosti a stability. Minimální aerodynamický odpor snižuje spotřebu paliva a emise. Každý prvek maximálně využívá aerodynamický potenciál exteriéru a zároveň zachovává ohromující proporce modelu XE.

VYSPĚLÁ AERODYNAMIKA

Vynikající aerodynamické vlastnosti jsou důležitou funkcí designu karoserie modelu XE. Tuto skutečnost potvrzuje i pozoruhodná hodnota součinitele aerodynamického odporu vzduchu pouhých 0,26. Dokonce i ochranné panely spodní části vozu a difuzor, inspirované závodními vozy, přispívají k maximální hospodárnosti a kultivovanosti modelu XE.

STYLOVÉ PRVKY

Modelová řada XE s lehkou hliníkovou platformou kombinuje sportovní výkony, vyspělé technologie a osobitý design. Vytvořte si své dokonalé XE v našem konfigurátoru.