Skip primary navigation

F-TYPE

ČIRÁ RADOST Z JÍZDY

F-TYPE

F-TYPE S

SPORTOVNÍ STYL PROBUDÍ VAŠE SMYSLY

F-TYPE

F-TYPE R

NOVÁ ÚROVEŇ VÝKONU

F-TYPE PROJECT 7

F-TYPE PROJECT 7, NEJSILNĚJŠÍ SÉRIOVĚ VYRÁBĚNÝ VŮZ ZNAČKY JAGUAR VŠECH DOB. VŮZ KOMBINUJE NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE URČENÉ PRO ZÁVODNÍ AUTOMOBILY A PŮSOBIVÝ STYL, ZVUK A VZHLED V DUCHU KLASICKÝCH SPORTOVNÍCH VOZŮ JAGUAR D-TYPE, KTERÉ V 50. LETECH 20. STOLETÍ VÍTĚZILY V ZÁVODECH NA OKRUHU LE MANS.

Innovation Lab F-TYPE

ZA KAŽDÝM DŮMYSLNÝM DESIGNEM STOJÍ GENIÁLNÍ INOVACE

OBJEVTE INOVATIVNÍ TECHNOLOGE, DÍKY KTERÝM VOZY JAGUAR OŽIJÍ.

skip.tertiary.navigation

JAKÝ JE JAGUAR F-TYPE?

Silný, agilní a výrazný. To je Jaguar F-TYPE. Konstrukčně klade důraz na vysoký výkon a okamžitou odezvu řízení. Seznamte se s nejnovějším pokračovatelem slavného rodokmenu. Motory přeplňované kompresorem, lehká hliníková konstrukce a vyspělé technologie zaměřené na řízení jsou zárukou dokonalého zážitku z intuitivní, instinktivní a živoucí jízdy.

F-TYPE COUPÉ

Cena od 1 812 217 Kč*

PROHLÉDNĚTE SI VŠECHNY MODELY COUPÉ

F-TYPE CABRIOLET

Cena od 2 007 632 Kč*

PROHLÉDNĚTE SI VŠECHNY MODELY CABRIOLET
F-TYPE R on road

F-TYPE R a F-TYPE R AWD

Modely F-TYPE R a F-TYPE R AWD poskytují výkony supersportovního vozu v kombinaci s vyspělými systémy pro řízení jízdní dynamiky, které zaručují nejvyšší úroveň zážitků z řízení.

F-TYPE on road

F-TYPE

F-TYPE byl navržen, aby poskytoval ryzí radost z jízdy. Kombinuje suverénní, strhující výkon a precizní, agilní ovladatelnost s kultivovaností a praktičností pro každodenní provoz.

F-TYPE CONVERTIBLE DRIVING ON SLANTED ROAD AWAY FROM SUNSET

F-TYPE S a F-TYPE S AWD

Modely F-TYPE S a F-TYPE S AWD poskytují ještě vyšší výkon a větší počet sofistikovaných asistenčních systémů.

BRITISH DESIGN EDITION

Verze British Design Edition s jedinečným vnějším a vnitřním designem obohaceným o drobné detaily v podobě vlajky Velké Británie kombinuje sofistikovanou technologii pohonného ústrojí modelu F-TYPE S s mnoha prvky vysokovýkonného modelu F-TYPE R.

O TOMTO MODELU

MOTORY PŘEPLŇOVANÉ KOMPRESOREM

F-TYPE má srdce přeplňované kompresorem. Proto nabízí vysoký točivý moment ve všech otáčkách a minimální prodlevu mezi požadavkem řidiče na výkon a reakcí motoru. Ze tří vyspělých motorů si můžete zvolit jednotku, která nejlépe vyhoví vašemu osobnímu jízdnímu stylu, ať máte náladu na klidnou, nebo dravou sportovní jízdu.

3.0 V6 340 k v modelu F-TYPE
3.0 V6 380 k v modelech F-TYPE S a F-TYPE S AWD
5.0 V8 550 k v modelech F-TYPE R a F-TYPE R AWD

PŘEHRÁT FILM

MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA

Vášnivým řidičům nabízíme modely F-TYPE a F-TYPE S s šestistupňovou manuální převodovkou, která byla navržena s ohledem na požadavky řízení sportovního vozu. Precizní konstrukce řadicí páky s krátkými drahami pro rychlé a plynulé řazení přispívá k nejryzejšímu potěšení z jízdy.

AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA

Osmistupňová automatická převodovka Quickshift modelu F-TYPE řadí extrémně rychle a mimořádně kultivovaně. Díky blízce odstupňovaným převodům je motor neustále udržován v oblasti otáček s nejvyšší účinností, a může tak poskytovat optimální výkon a točivý moment ve všech jízdních situacích.

JÍZDNÍ DYNAMIKA

POHON VŠECH KOL

Pohon všech kol modelu F-TYPE poskytuje výjimečné, suverénní výkony ve všech podmínkách. Vyspělá technologie neustále analyzuje chování modelu F-TYPE a mění rozdělení hnací síly, aby byla zachována dokonalá stabilita, ať se na silnici setkáte s čímkoli.

JÍZDNÍ DYNAMIKA
F–TYPE S AWD v odstínu Caldera Red

LEHKÁ HLINÍKOVÁ KONSTRUKCE

Lehká hliníková konstrukce karoserie vozu F-TYPE s vysokou torzní tuhostí představuje ideální základ pro Coupé a je zásadním prvkem, z něhož se odvíjí jeho výkon, ovládání i pocit z jízdy. Pevná a tuhá konstrukce je neodmyslitelným základem precizní a hbité a ovladatelnosti a představuje skvělý doplněk palety vysoce výkonných motorů. V kombinaci s motorem nabízí mimořádný poměr výkon/hmotnost a točivý moment/hmotnost - celosvětově uznávaná měřítka výkonnosti sportovních vozů.

BEZPEČNOST A ZABEZPEČENÍ

V ROVNOVÁZE

Lehká hliníková karoserie s vysokou tuhostí v krutu tvoří ideální základ pro otevřený sportovní vůz. Klíč k výkonnosti, ovladatelnosti a pocitu z jízdy v modelu Jaguar F-TYPE.

Nekompromisním zaměřením na rozložení hmotnosti a precizním rozmístěním prvků v zadní části vozidla (baterie, elektronické systémy nebo dokonce i nádržka ostřikovače) se dosáhlo optimální rovnováhy mezi přední a zadní nápravou. Nízko položené těžiště snižuje naklánění karoserie v zatáčkách, krátké přední a zadní přesahy zaručují koncentraci hmotnosti do rozvoru kol. Jemně doladěný podvozek se stará o skvělou odezvu a intenzivní pocit splynutí mezi jezdcem a vozem, karoserie F-TYPE perfektně ladí s jeho vysoce výkonnými motory. Výsledkem všeho jsou výkonnostní parametry skutečně sportovního vozu: vynikající poměr výkon/hmotnost a poměr točivý moment/hmotnost.

POCIT UVNITŘ

Zažijte naprosté splynutí s vozem, volantem a silnicí. Stačí jediné stisknutí tlačítka Start, motor ožije a vy pocítíte dokonalé spojení s vaším vozem F-TYPE. Interiér zaměřený na řidiče v sobě snoubí intuitivní technologie a funkční ergonomii s jedinečným sportovním stylem.

INTERIÉR

*Nezávazně doporučená cena včetně DPH počítaná kurzem 1 EUR/27,50 CZK. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného Jaguar prodejce.