Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

F‑TYPE

Výkonný, agilní a naprosto osobitý. Skutečný sportovní vůz Jaguar.

DOTYKEM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

CENA OD

1 792 494 Kč*

  • ZRYCHLENÍ
  • Zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,7 sekundy
  • NEJVYŠŠÍ RYCHLOST
  • 260 km/h

Výkonný, agilní a naprosto osobitý. Skutečný sportovní vůz Jaguar.

CENA OD

1 792 494 Kč*

Modelová řada F-TYPE nabízí sportovní vozy, jaké dokáže vytvořit pouze Jaguar – se suverénním výkonem a precizní, agilní ovladatelností v kombinaci s kultivovaností a praktičností pro každodenní provoz. Zažijte nejnovějšího pokračovatele slavného rodokmenu.

PROZKOUMEJTE INTERIÉR MODELU F‑TYPE

KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

POKLEPÁNÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

COUPÉ NEBO CABRIOLET

K dispozici jsou karosářské varianty Coupé a Cabriolet. Každá z nich má svůj jedinečný charakter, ale obě nabízejí strhující výkony, nejvyšší úroveň ovladatelnosti a nedostižné zážitky z jízdy, plynoucí z maximálního zaměření na řidiče.

ZÁŽITKY Z JÍZDY

MOTORY PŘEPLŇOVANÉ KOMPRESOREM

Tlukoucím srdcem každého vozu F-TYPE je výkonný motor přeplňovaný kompresorem.

TECHNOLOGIE

VYSOKOVÝKONNÉ BRZDOVÉ SOUSTAVY

Je nezbytné mít výkon pod kontrolou – proto nabízíme napříč modelovou řadou F-TYPE několik brzdových soustav, které odpovídají úrovni výkonových parametrů příslušné verze. Všechny nabízejí suverénní, progresivní charakteristiku a konzistentní, vysoký výkon.

TECHNOLOGIE

VYSPĚLÁ AERODYNAMIKA

Design modelu F-TYPE se může pochlubit vynikajícími aerodynamickými vlastnostmi, které zaručují nízké hodnoty vztlaku a skvělou stabilitu ve vysokých rychlostech.

PROZKOUMEJTE CELOU MODELOVOU ŘADU

F-TYPE byl navržen, aby poskytoval ryzí radost z jízdy. Jeho dokonalá technologie mu propůjčuje širokou škálu schopností, které uspokojí nároky každého řidiče při jízdě po jakékoli silnici.

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH počítaná kurzem 27,20 CZK/EUR. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného Jaguar prodejce.