Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

INTERIÉR

V modelu F-TYPE zažijete dokonalé spojení řidiče se svým vozem. Každý aspekt interiéru s konfigurací 1+1 je navržen tak, aby vytvořil toto splynutí. Budete se v něm cítit dokonale chráněni, což vynese vaše zážitky z jízdy do nových výšin.

Interiér modelu F-TYPE kombinuje funkční ergonomii se sportovním stylem v precizně promyšleném designu, jednoduchém ovládání a přehledných přístrojích. Vůz je navržen tak, aby byl vždy na prvním místě řidič. Bohatá nabídka barev a čalounění pro interiér usnadňuje vyjádření vlastní individuality.

OVLÁDÁNÍ ORIENTOVANÉ NA ŘIDIČE

Přístroje jsou jednoduché, přehledné a snadno čitelné. Dva velké analogové ukazatele jsou nepostradatelnou součástí sportovního vozu. Tříramenný volant nese ovládací prvky pro snadné ovládání nejdůležitějších funkcí. V modelech vybavených automatickou převodovkou umožňují řadicí páčky, umístěné za rameny volantu, sekvenční řazení prsty bez nutnosti pouštět volant z rukou.

INDIVIDUALIZACE

F-TYPE se vyznačuje typickým britským charakterem značky Jaguar, ale vy mu můžete vtisknout jedinečné rysy. Vytvořte si vůz, do kterého se zamilujete. Váš F-TYPE se stane jedinečným také osobitou úpravou vnitřního designu, výběrem ideálních sedadel, povrchových úprav a barevných kombinací. Upravte si Jaguar F-TYPE skutečně na míru svých potřeb výběrem z výjimečné kolekce výbavy na přání, stylistických paketů a příslušenství – Váš ideální sportovní vůz – váš dokonalý F-TYPE.

LUXUS PROSTORU

Zavazadlový prostor modelu F-TYPE Coupé je s velkorysým objemem až 408 litrů dost velký pro uložení kompletní sady zavazadel, nebo až dvou sad golfových holí.

VĚTRNÁ CLONA

Pro ještě příjemnější a klidnější jízdu bez střechy můžete mezi ochranné oblouky pro případ převrácení umístit tuto větrnou clonu, která snižuje aerodynamický hluk.

AKTIVNÍ CENTRÁLNÍ VÝDECHY VENTILAČNÍ SOUSTAVY

Design interiéru umožňuje skvělou viditelnost s minimem rozptylování. Nic by nemělo bránit výhledu na silnici před vámi. Aktivní centrální výdechy ventilační soustavy jsou součástí vyspělé automatické klimatizace. V případě potřeby se automaticky vysunou z přístrojové desky a po splnění své funkce se opět zasunou.

KONFIGUROVATELNÉ AMBIENTNÍ OSVĚTLENÍ

Stiskněte tlačítko Start a F-TYPE oživne záplavou světla z ovládacích prvků na konzole. Konfigurovatelné ambientní osvětlení, dodávané standardně pro F‑TYPE S, F‑TYPE R a F‑TYPE SVR, umožňuje ještě vyšší míru individualizace výběrem fosforově modrého, bledě modrého, bílého, korálového nebo červeného světla přesně podle vaší nálady nebo stylu. Aktivací režimu Dynamic se osvětlení radikálně změní a madla dveří, středová konzola a přístrojová deska se rozzáří červeným světlem.

F-TYPE byl navržen, aby poskytoval ryzí radost z jízdy. Jeho dokonalá technologie mu propůjčuje širokou škálu schopností, které uspokojí nároky každého řidiče při jízdě po jakékoli silnici. K dispozici jsou karosářské varianty Coupé a Cabriolet, každá v šesti verzích s unikátním osobitým charakterem. V našem konfigurátoru si můžete navrhnout a sestavit dokonalý F-TYPE přesně podle svých představ, nebo se zaregistrujte a získejte více informací.

Spotřeba paliva a emise CO2 [1]
3.0 l V6 Kompresor (250 kW/340 k) s manuální převodovkou: 9,8 l/100km (kombinovaná spotřeba), emise CO2 : 234 g/km 

3.0 l V6 Kompresor (250 kW/340 k) s automatickou převodovkou: 8,4 l/100km (kombinovaná spotřeba), emise CO2 : 199 g/km 

3.0 l V6 Kompresor (280 kW/380 k) s manuální převodovkou: 9,8 l/100km (kombinovaná spotřeba), emise CO2 : 234 g/km 

3.0 l V6 Kompresor (280 kW/380 k) s automatickou převodovkou: 8,6 l/100km (kombinovaná spotřeba), emise CO2 : 203 g/km
3.0 l V6 Kompresor (280 kW/380 k) AWD s automatickou převodovkou: 8,9 l/100km (kombinovaná spotřeba), emise CO2 : 211 g/km
5.0 l V8 Kompresor (405 kW/550 k) s automatickou převodovkou: 10,7 l/100km (kombinovaná spotřeba), emise CO2 : 255 g/km 

5.0 l V8 Kompresor (405 kW/550 k) AWD s automatickou převodovkou: 11,3 l/100km (kombinovaná spotřeba), emise CO2 : 269 g/km
5.0 l V8 Kompresor (423 kW/575 k) AWD s automatickou převodovkou: 11,3 l/100km (kombinovaná spotřeba), emise CO2 : 269 g/km