Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

F-TYPE S COUPÉ

Ještě vyšší výkony s bezkonkurenční jízdní dynamikou a nenapodobitelným zvukovým doprovodem.

OD

2 123 792 Kč*

  • NEJVYŠŠÍ VÝKON
  • 380 k
  • ZRYCHLENÍ Z 0 NA 100 KM/H OD
  • 4,9 s
  • NEJVYŠŠÍ RYCHLOST
  • 275 km/h

F-TYPE S vyvolá ještě větší nadšení motorem 3.0 l V6/380 k, přeplňovaným kompresorem, sportovním podvozkem se systémem Adaptive Dynamics a samosvorným diferenciálem. Probuďte své smysly radostí ze skutečně sportovní jízdy.

JEDINEČNÝ DESIGN INTERIÉRU S

Můžete si vytvořit dokonalý interiér podle svých představ díky širokému výběru kvalitně zpracovaných materiálů nabízených v různých luxusních kombinacích. Můžete si dokonce vybrat barvu světla podle své nálady díky konfigurovatelnému dekoračnímu osvětlení interiéru v podání značky Jaguar.

PODMANIVÁ JÍZDA

Výbava zahrnuje ještě více sofistikovaných systémů podporujících jízdní dynamiku. F-TYPE S je vybaven vysokovýkonnou brzdovou soustavou, sportovním podvozkem se systémem Adaptive Dynamics, samosvorným diferenciálem a konfigurovatelným režimem Dynamic s displejem Dynamic-i. Ať se chystáte na dlouhou cestu, nebo jen rychlý přejezd napříč městem, F-TYPE S je vždy radost řídit.

OBJEVTE VÝJIMEČNOU JÍZDNÍ DYNAMIKU

OHROMUJÍCÍ VZHLED

Pozoruhodná 19“ kola Propeller z lehké slitiny a osobitá loga S na přídi a zádi vozu zanechávají skvělý dojem. F-TYPE S je čistokrevným sportovním vozem s jedinečnou osobností.

PROZKOUMEJTE EXTERIÉR

DECHBEROUCÍ VÝKONY

Motor 3.0 l V6 380 k, přeplňovaný kompresorem, se vyznačuje kultivovaným, klidným během a umožňuje zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,9 sekundy a jízdu nejvyšší rychlostí 275 km/h. F-TYPE S má ve standardní výbavě manuálně ovládanou aktivní výfukovou soustavu, která umožňuje ještě větší zapojení řidiče do řízení.

PROZKOUMEJTE TECHNOLOGII MOTORŮ

DALŠÍ PRVKY STANDARDNÍ VÝBAVY MODELU F‑TYPE S

STANDARDNÍ VÝBAVA VŠECH VERZÍ MODELU
F‑TYPE

INDIVIDUALIZUJTE SI F-TYPE S

Sestavte si F-TYPE, který bude skutečně jedinečný. Vyberte si barvy karoserie a střechy – a kola, která je doplní. Upravte si interiér podle svého vkusu, zvolte si ideální sedadla, povrchové úpravy a barevné kombinace. Váš F-TYPE bude vyroben skutečně na zakázku, protože vám kromě výše uvedeného nabídneme ještě výjimečnou kolekci prvků výbavy na přání, stylingových paketů a příslušenství.

SESTAVTE SI SVŮJ F-TYPE S

CHCI ODEBÍRAT NOVINKY
O MODELU F‑TYPE S

Nenechte si ujít nejnovější zprávy a nabídky týkající se modelu F‑TYPE S.

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH počítaná kurzem 27,20 CZK/EUR. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného Jaguar prodejce.