Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

F-TYPE R COUPÉ

Více výkonu. Více dynamických schopností. Více radosti. F-TYPE R je sportovním vozem, který je ještě vyspělejší, smyslnější a podmanivější.

OD

2 955 546 Kč*

  • NEJVYŠŠÍ VÝKON
  • 550 k
  • ZRYCHLENÍ Z 0 NA 100 KM/H OD
  • 4,2 s
  • NEJVYŠŠÍ RYCHLOST
  • 300 km/h

F-TYPE R je sportovním vozem, který je ještě vyspělejší, smyslnější a podmanivější. F-TYPE R je poháněn neuvěřitelným motorem Jaguar 5.0 litru V8/550 k, přeplňovaným kompresorem, s točivým momentem 680 Nm. Vychutnejte si potěšení ze 100% výkonu, který je plně využitelný. Zrychlení z 0 na 100 km/h je otázkou 4,2 sekundy.

JEDINEČNÝ DESIGN INTERIÉRU R

Interiér modelu F-TYPE R zvyšuje intenzitu zážitků z jízdy pro oba cestující. Styl R propůjčuje vozu jedinečný charakter a zahrnuje oobložení středové konzoly v provedení Dark Linear Aluminium. Užívejte si čalounění kůží Premium s dvojitým prošíváním a těsně přiléhavá sedadla Performance s reliéfním logem R na opěrce hlavy, která poskytují ještě lepší boční vedení při vášnivější jízdě.

PODMANIVÁ JÍZDA

Systém Torque Vectoring spolupracuje v modelu F-TYPE R s elektronickým aktivním diferenciálem. Oba systémy se vzájemně doplňují, aby optimalizovaly trakci a chování vozu při průjezdu zatáčkou. Zároveň maximalizují citlivost řízení a agilitu.

OBJEVTE VÝJIMEČNÉ VÝKONY

OHROMUJÍCÍ VZHLED

R znamená intenzitu. Poskytuje víc. Pozoruhodná stříbrná 20“ kola Gyrodyne z lehké slitiny propůjčují modelu F-TYPE R působivý vzhled, který se vyrovná jeho výkonům. Čtyři koncovky výfukové soustavy umístěné po stranách dávají odvážně najevo sportovní charakter.

PROZKOUMEJTE EXTERIÉR

DECHBEROUCÍ VÝKONY

F-TYPE R plně využívá extrémně tuhého skeletu karoserie. Jeho tuhost představuje neotřesitelný základ pro vylepšení podvozku, díky nimž můžete zcela využívat dostupnou trakci a nesmírný výkon motoru 5.0 l V8/550 k, přeplňovaného kompresorem.

PROZKOUMEJTE TECHNOLOGII MOTORŮ

DALŠÍ PRVKY STANDARDNÍ VÝBAVY MODELU F‑TYPE R

STANDARDNÍ VÝBAVA VŠECH VERZÍ MODELU
F‑TYPE

INDIVIDUALIZUJTE SI F-TYPE R

Sestavte si F-TYPE, který bude skutečně jedinečný. Vyberte si barvy karoserie a střechy – a kola, která je doplní. Upravte si interiér podle svého vkusu, zvolte si ideální sedadla, povrchové úpravy a barevné kombinace. Váš F-TYPE bude vyroben skutečně na zakázku, protože vám kromě výše uvedeného nabídneme ještě výjimečnou kolekci prvků výbavy na přání, stylingových paketů a příslušenství.

SESTAVTE SI SVŮJ VLASTNÍ F-TYPE R

CHCI ODEBÍRAT NOVINKY
O MODELU F‑TYPE R AWD

Nenechte si ujít nejnovější zprávy a nabídky týkající se modelu F‑TYPE R.

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH počítaná kurzem 27,20 CZK/EUR. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného Jaguar prodejce.