Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

F-TYPE R AWD COUPÉ

F-TYPE R AWD nabízí suverénní výkony s vynikající ovladatelností ve všech podmínkách.

OD

3 120 590 Kč*

  • NEJVYŠŠÍ VÝKON
  • 550 k
  • ZRYCHLENÍ Z 0 NA 100 KM/H OD
  • 4,1 s
  • NEJVYŠŠÍ RYCHLOST
  • 300 km/h

F-TYPE R AWD je poháněn neuvěřitelným motorem Jaguar 5.0 l V8/550 k, přeplňovaným kompresorem. Jeho točivý moment 680 Nm umožňuje zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,1 sekundy. Díky silné kombinaci výkonu, sportovního charakteru a ovladatelnosti si F-TYPE R AWD hravě poradí s téměř jakýmikoli podmínkami.

DESIGN INTERIÉRU R AWD

Interiér modelu F-TYPE R zvyšuje intenzitu zážitků z jízdy pro oba cestující. Styl R propůjčuje vozu jedinečný charakter a zahrnuje obložení středové konzoly v provedení Dark Linear Aluminium. Užívejte si čalounění kůží Premium s dvojitým prošíváním a těsně přiléhavá sedadla Performance s reliéfním logem R na opěrce hlavy, která poskytují ještě lepší boční vedení při vášnivější jízdě.

PODMANIVÁ JÍZDA

F-TYPE R AWD je díky pohonu všech kol ještě dynamičtějším sportovním vozem. Pohon všech kol spolupracuje se systémem inteligentního řízení dynamiky hnacího řetězce Jaguar IDD (Intelligent Driveline Dynamics), který nepřetržitě analyzuje chování vozu, aby již v zárodku detekoval nedotáčivost nebo přetáčivost a optimalizoval trajektorii průjezdu zatáčkou.

OBJEVTE VÝJIMEČNOU JÍZDNÍ DYNAMIKU

OHROMUJÍCÍ VZHLED

Dramaticky tvarovaná zvýšená kapota. Ventilační otvory v barvě karoserie. Čtyři koncovky výfuku na okrajích. Pozoruhodná stříbrná 20“ kola Gyrodyne z lehké slitiny. F-TYPE R AWD vyčnívá svými jedinečnými dynamickými tvary a nádhernými stylistickými detaily jako skutečný vysokovýkonný sportovní vůz.

PROZKOUMEJTE EXTERIÉR

DECHBEROUCÍ VÝKONY

F-TYPE R AWD plně využívá extrémně tuhého skeletu karoserie. Jeho tuhost představuje neotřesitelný základ pro vylepšení podvozku, díky nimž můžete zcela využívat dostupnou trakci a nesmírný výkon motoru 5.0 l V8/550 k, přeplňovaného kompresorem.

PROZKOUMEJTE TECHNIKU MOTORŮ

DALŠÍ PRVKY STANDARDNÍ VÝBAVY MODELU F‑TYPE R AWD

STANDARDNÍ VÝBAVA VŠECH VERZÍ MODELU
F‑TYPE

INDIVIDUALIZUJTE SI F-TYPE R AWD

Sestavte si F-TYPE, který bude skutečně jedinečný. Vyberte si barvy karoserie a střechy – a kola, která je doplní. Upravte si interiér podle svého vkusu, zvolte si ideální sedadla, povrchové úpravy a barevné kombinace. Váš F-TYPE bude vyroben skutečně na zakázku, protože vám kromě výše uvedeného nabídneme ještě výjimečnou kolekci prvků výbavy na přání, stylistických paketů a příslušenství.

SESTAVTE SI SVŮJ VLASTNÍ F-TYPE R AWD

CHCI ODEBÍRAT NOVINKY
O MODELU F‑TYPE R AWD

Nenechte si ujít nejnovější zprávy a nabídky týkající se modelu F‑TYPE R AWD.

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH počítaná kurzem 27,20 CZK/EUR. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného Jaguar prodejce.