Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

F-TYPE BRITISH DESIGN EDITION COUPÉ

Oslava modelu Jaguar F-TYPE a jeho britského charakteru je přehlídkou designu, řemeslného zpracování, inovací a sportovních výkonů.

OD

2 651 352 Kč*

  • NEJVYŠŠÍ VÝKON
  • 380 k
  • ZRYCHLENÍ Z 0 NA 100 KM/H OD
  • 4,9 s
  • NEJVYŠŠÍ RYCHLOST
  • 275 km/h

Verze British Design Edition s jedinečným vnějším a vnitřním designem obohaceným o drobné detaily v podobě vlajky Velké Británie kombinuje sofistikovanou techniku pohonného ústrojí modelu F-TYPE S s mnoha prvky vysokovýkonného modelu F-TYPE R. Tento unikátní F-TYPE, dodávaný ve variantách s pohonem zadních nebo všech kol a s automatickou převodovkou, nabízí strhující výkony, nejvyšší úroveň ovladatelnosti a nejmodernější techniku, jimiž je Jaguar proslulý.

BRITSKÁ VYTŘÍBENOST

Interiér verze British Design Edition je orientován na řidiče a jeho osobitý styl umocňuje celá řada stylingových prvků, které nenajdete v žádné jiné verzi modelu F-TYPE. Mezi ně patří obložení konzoly uhlíkovými vlákny a prahové lišty British Design Edition.

VARIANTY POHONU

F‑TYPE British Design Edition je nabízen ve verzích s pohonem zadních nebo všech kol. Tento unikátní F-TYPE nabízí styl, který odpovídá vašim řidičským potřebám, ať chcete pohon čistokrevného sportovního vozu, nebo schopnosti pro jízdu v jakýchkoli podmínkách.

OBJEVTE VÝJIMEČNOU JÍZDNÍ DYNAMIKU

ROZDÍL SPOČÍVÁ V DETAILECH

Hned vedle jedinečného reliéfního loga S na sedadlech čalouněných prémiovou kůží naleznete v této verzi modelu F-TYPE drobný, ale významný doplněk – vlajku Velké Británie. Je to jedno z mnoha drobných vylepšení designu, která budete objevovat na různých místech verze British Design Edition modelu F-TYPE.

PROZKOUMEJTE INTERIÉR

BRZDOVÁ SOUSTAVA SUPER PERFORMANCE

Brzdová soustava Jaguar Super Performance s červenými brzdovými třmeny poskytuje vynikající brzdné výkony příjemně okořeněné špetkou stylu. Brzdová soustava má kotouče s průměrem 380 mm vpředu a 376 mm vzadu. Černé brzdové třmeny se dodávají na přání.

OBJEVTE VÝJIMEČNÉ VÝKONY

DODATEČNÉ PRVKY VÝBAVY VERZE F-TYPE BRITISH DESIGN EDITION

STANDARDNÍ VÝBAVA VŠECH VERZÍ MODELU
F‑TYPE

SESTAVTE SI SVŮJ F‑TYPE BRITISH DESIGN EDITION

Tato verze je oslavou britského charakteru modelu F-TYPE, ale vy jí můžete vtisknout jedinečnou osobnost.

SESTAVTE SI SVŮJ F‑TYPE BRITISH DESIGN EDITION

CHCI ODEBÍRAT NOVINKY
O MODELU F‑TYPE

Nenechte si ujít nejnovější zprávy týkající se modelu F-TYPE.

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH počítaná kurzem 27,20 CZK/EUR. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného Jaguar prodejce.