Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

F-TYPE CABRIOLET

Strhující výkony, suverénní ovladatelnost a každodenní využitelnost. F-TYPE je skutečný sportovní vůz Jaguar.

OD

1 985 731 Kč*

  • NEJVYŠŠÍ VÝKON
  • 340 k
  • ZRYCHLENÍ Z 0 NA 100 KM/H OD
  • 5,3 s
  • NEJVYŠŠÍ RYCHLOST
  • 260 km/h

Kombinace sportovních výkonů, které vám zrychlí tep, okamžitých reakcí, precizní ovladatelnosti a agilního chování.
S kultivovaností pro každodenní provoz a praktickým zavazadlovým prostorem o objemu až 207 litrů. F-TYPE poskytuje ryzí potěšení z jízdy.

DESIGN INTERIÉRU F‑TYPE

Výbava zahrnuje sportovní sedadla čalouněná kůží se sedacími plochami čalouněnými velurem a obložení středové konzoly v provedení Light Hex Aluminium. Luxusní interiér modelu F-TYPE s nejvyšší úrovní komfortu se dokonale přizpůsobí řidiči.

PODMANIVÁ JÍZDA

Sofistikovaný sportovní podvozek, vysokovýkonná brzdová soustava a nejnovější generace elektromechanického posilovače řízení. Společně zajišťují jedinečné spojení řidiče s vozem.

OBJEVTE VÝJIMEČNOU JÍZDNÍ DYNAMIKU

OHROMUJÍCÍ VZHLED

Úzké bi-xenonové světlomety modelu F-TYPE, s integrovanými diodami LED pro denní svícení ve tvaru písmene J, vyvolávají dojem intenzivního pohledu kočkovité šelmy připravené ke skoku. Zatímco 18“ kola Vela z lehké slitiny a atraktivní stříbrné brzdové třmeny umocňují dynamický, sportovní vzhled.

PROZKOUMEJTE EXTERIÉR

DECHBEROUCÍ VÝKONY

Výkonný a hospodárný motor 3.0 l V6 340 k, přeplňovaný kompresorem, je zdrojem ryzího potěšení z jízdy. Modelu F-TYPE umožňuje zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,3 sekundy a jízdu nejvyšší rychlostí 260 km/h. Aktivní sportovní výfuková soustava vytváří řízný zvuk hned při spuštění motoru, který ve vysokých otáčkách přechází v intenzivní burácení, inspirované závodními vozy.

PROZKOUMEJTE TECHNOLOGIE MOTORŮ

DALŠÍ PRVKY STANDARDNÍ VÝBAVY MODELU F‑TYPE

STANDARDNÍ VÝBAVA VŠECH VERZÍ MODELU
F‑TYPE

INDIVIDUALIZUJTE SI F-TYPE CABRIOLET

Sestavte si F-TYPE, který bude skutečně jedinečný. Vyberte si barvy karoserie a střechy – a kola, která je doplní. Upravte si interiér podle svého vkusu, zvolte si ideální sedadla, povrchové úpravy a barevné kombinace. Váš F-TYPE bude vyroben skutečně na zakázku, protože Vám kromě výše uvedeného nabídneme ještě výjimečnou kolekci prvků výbavy na přání, stylistických paketů a příslušenství.

SESTAVTE SI SVŮJ VLASTNÍ F-TYPE

CHCI ODEBÍRAT NOVINKY
O MODELU F‑TYPE

Nenechte si ujít nejnovější zprávy a nabídky týkající se modelu F‑TYPE.

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH počítaná kurzem 27,20 CZK/EUR. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného Jaguar prodejce.