Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

F-TYPE SVR CABRIOLET

F-TYPE SVR, poháněný motorem, jehož výkon byl zvýšen na 575 k, byl zkonstruován pro nejvyšší úroveň výkonu, radosti z jízdy a sportovních vlastností, což dokládá nejvyšší rychlost 322 km/h.

OD

4 010 545 Kč*

  • NEJVYŠŠÍ VÝKON
  • 575 k
  • ZRYCHLENÍ Z 0 NA 100 KM/H OD
  • 3,7 s
  • NEJVYŠŠÍ RYCHLOST
  • 314 km/h

Po odstranění standardně dodávaného aktivního aerodynamického spojleru z uhlíkových vláken se sníží max. rychlost modelu F-TYPE SVR Cabriolet z 314 km/h na 300 km/h.

SVR je naší dosud nejvýkonnější verzí modelu F-TYPE, k čemuž přispívá použití lehkých, inovativních materiálů
i vyspělý aerodynamický design. Dvourotorové mechanické dmychadlo jednotky 5.0 l V8 zajišťuje pohotové reakce
a enormní hnací sílu v jakýchkoli otáčkách. Držte se – z 0 na 100 km/h budete katapultováni za pouhých 3,7 sekundy
a v akceleraci můžete pokračovat až k nejvyšší rychlosti 322 km/h*.

*Pouze Coupé.

JEDINEČNÝ DESIGN INTERIÉRU SVR

Od prošívaných sedadel Performance poskytujících komfort a oporu těla, až po ultramoderní povrchové úpravy, které vytvářejí atmosféru naprostého luxusu.

KAŽDIČKÝ DETAIL PŘISPÍVÁ K DOSAŽENÍ MAXIMÁLNÍMU VÝKONU

Objevte ultimátní verzi modelu F-TYPE. SVR je lehčí a rychlejší. Jeho přepracovaná aerodynamika zlepšuje záběr a technologie pohonu všech kol Jaguar All Wheel Drive zajišťuje maximální trakci za všech okolností. SVR je skrz naskrz optimalizován pro výkon, který zrychluje tep. Je to čistokrevný Jaguar.

ODLEHČENÉ TECHNOLOGIE

Hmotnost je nepřítelem sportovních výkonů. Proto jsme konstrukci modelu SVR maximálně zeštíhlili. Každý gram má svůj účel. Lehká výfuková soustava z titanu a slitiny Inconel® snižuje hmotnost o 16 kg, zatímco atraktivní kovaná kola z lehké slitiny nabízejí další snížení hmotnosti o 13.8 kg. U každého přepracovaného prvku zavěšení zadních kol bylo dosaženo snížení hmotnosti o 0,6 kg v porovnání s konvenčními prvky a na přání dodávané brzdové kotouče z keramického materiálu vyztuženého uhlíkovými vlákny snižují hmotnost o 21 kg v porovnání s nekeramickými alternativami. Každý ušetřený gram optimalizuje akceleraci verze SVR, zrychluje její reakce, vylepšuje ovladatelnost a zkracuje brzdnou dráhu – výsledkem jsou nezapomenutelné zážitky z jízdy.

OBJEVTE VÝJIMEČNOU JÍZDNÍ DYNAMIKU

AERODYNAMIKA

Zadní aerodynamický spojler je významným činitelem, který zdokonaluje sportovní výkony modelu SVR, přičemž nabízí jak nižší aerodynamický odpor vzduchu, tak vyšší přítlak. Spojler je vyšší a širší, takže může působit v celé šířce vozu. Vysunutý spojler snižuje součinitel aerodynamického odporu vzduchu o 2,5 procenta a součinitel vztlaku o 15 procent. Další aerodynamická vylepšení optimalizují proudění vzduchu v motorovém prostoru, aby bylo zajištěno optimální chlazení a rovnovážné působení přítlaku. Hladká spodní část vozu a zadní difuzor snižují aerodynamický odpor vzduchu, usměrňují proudění vzduchu a zvyšují stabilitu.

PROZKOUMEJTE EXTERIÉR

TECHNOLOGIE POHONNÉHO ÚSTROJÍ

Motor 5.0 l V8 nabízí ve verzi SVR vrcholné výkony. Díky novému nastavení poskytuje ohromující nejvyšší výkon 575 k a točivý moment 700 Nm. Systém inteligentního řízení dynamiky hnacího řetězce IDD (Intelligent Driveline Dynamics) spolupracuje s elektronickým aktivním diferenciálem, čímž přispívá k ještě vyšší trakci a stabilitě. Díky tomu budete mít naprostou kontrolu nad impozantními výkony verze SVR.

PROZKOUMEJTE TECHNOLOGII MOTORŮ

SPECIAL VEHICLE OPERATIONS (SVO)

SVO je speciální technická divize společnosti Jaguar Land Rover, ve které specializované týmy designérů a konstruktérů vytvářejí vozidla s prvotřídním výkonem, úchvatným řemeslným zpracováním a osobitým stylem. Divize SVO se sídlem v Coventry v Anglii umožňuje našim nejnáročnějším zákazníkům dopřát si to nejlepší od značky Jaguar. V divizi SVO se vyrábí náš nejdokonalejší vůz Jaguar, jímž je model F‑TYPE SVR.

ZJISTĚTE VÍCE

DALŠÍ PRVKY STANDARDNÍ VÝBAVY MODELU F‑TYPE SVR

STANDARDNÍ VÝBAVA VŠECH VERZÍ MODELU
F‑TYPE

INDIVIDUALIZUJTE SI F-TYPE SVR

Sestavte si F-TYPE, který bude skutečně jedinečný. Vyberte si barvy karoserie a střechy – a kola, která je doplní. Upravte si interiér podle svého vkusu, zvolte si ideální sedadla, povrchové úpravy a barevné kombinace. Váš F-TYPE bude vyroben skutečně na zakázku, protože vám kromě výše uvedeného nabídneme ještě výjimečnou kolekci prvků výbavy na přání, stylistických paketů a příslušenství.

SESTAVTE SI SVŮJ VLASTNÍ F-TYPE SVR

CHCI ODEBÍRAT NOVINKY
O MODELU F‑TYPE SVR

Nenechte si ujít nejnovější zprávy týkající se verze SVR.

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH počítaná kurzem 27,20 CZK/EUR. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného Jaguar prodejce.